Astroloji

 

 

 
2017-12-13
Sevgili Koçlar saat 06:49 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi, özgür hareket etmek, değişik bir şeyler yapmak arzumuzun işaretçisidir. Ancak partnerimiz veya bazı kişilerle olan ilişkimizde dengeyi korumamız, nezaketli davranmamız gerekebilir. Saat 15:27-16:58 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Terazi burcunun son derecelerinde boşlukta olacak Ay, ilişkilerde doyumsuzluk ve keyifsizlik verebilir. Gözlerden uzak kalmak arzunuz yoğun olabilir. Tabi ki bütün bunlar, her Koç burcu için geçerli değildir. Kişisel yapınız, yaşam biçiminiz ve hayata bakış açınıza göre şekillenebilir. Özellikle evinde huzursuz olanlar veya partneriyle sorunu olanlar burnundan soluyor gibidir. Sakin olmak gayet yararlıdır. Ayrıca ilk kez buluşmaya karar verenlerin bu saat dilimini tercih etmemeleri yararlıdır. Çünkü birbirinizin güzel yönlerini görmekten ziyade kusurlarına odaklanmanız mümkündür. Saat 16:58 Ay-Akrep burcu geçişi, yoğun duyguların, tutkuların, hırsın işaretçisidir. Hayata bakış açınız ne yönde ise, her durumu o şekilde analiz etmeniz mümkündür. Bazen duygusal, bazen mantıklı kimi zaman katı bir tutum içinde olabilirsiniz. Tabii ki dengeyi kuracak olan kişi biziz. Akrep burcunda ilerleyen Ay, sizden gizlenen meseleler üzerinde hassasiyetle durmanıza neden olabilir. Kişi kendini rahatlatmak istediği için, her konuyu derinlemesine didikleyebilir. Eşinin, iş ortağının veya maddi-manevi ilişkide olduğu kişinin ne kadar güvenilir biri olduğunu bilmek ister. Saat 22:23 Ay-Mars kavuşumu, cinsel hazzın, aşkın doruklarında gezinmenin, karşı cinsle güçlü bir temasın işaretçisidir. Huzurlu bir gün geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.
 
2017-12-13
Sevgili Boğalar saat 06:49 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, bir yandan kontrol edemediğimiz durumlarla uğraşabilir, diğer yandan sağlık, iş hayatı ve bir takım konularda dengemizi muhafaza etmemiz gerekebilir. Saat 15:27-16:58 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. İlişkinizi yakından ilgilendiren konularda anlayışlı olmanız gayet faydalıdır. Yapmaktan pek zevk almadığınız işler boşluk saatlerinin olumlu şekilde değerlendirilmesinde etkilidir. Yeni bir başlangıç anlamı taşıyan her ne olursa olsun, start verilmemelidir. Beklemede kalınması yararlıdır. Saat 16:58 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde, tutkularınız oldukça yoğundur. İlişkinizde, yaşantınızda, hakimiyeti elinde tutan kişi olmak istersiniz. Etrafınızdaki insanları bir mıknatıs gibi kendinize çekersiniz. Hangi konularda karşınızdaki kişiyi etkileyeceğinizi veya tesirli olacağınızı bilirsiniz. Akrep burcunda ilerleyen Ay, arzularımızı partnerimiz aracılığıyla doyuma ulaştırma ihtiyacımızı işaret eder. Aşkın derinliklerinde kaybolmaya hazır hale geliriz. İlişkimiz ne kadar zorlu olsa da, vazgeçmemiz mümkün değildir. Saat 22:23 Ay-Mars kavuşumu, insanların agresif tutumları, ben bilirim tarzı davranışları, baskın olmaya çalışmaları canınızı sıkabilir. İkili ilişkilerde özellikle dikkatli olmak lazım. Huzurlu bir gün geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.
 
2017-12-13
Sevgili İkizler saat 06:49 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, özgür hareket etmek isteğiniz bir hayli yükselir. Üzerimizde baskı kurabilecek hiçbir şeye izin vermezsiniz. Aşk hayatımızla ilgili meselelerde nazik ve ölçülü yaklaşımlardan hoşlanırsınız. Saat 15:27-16:58 arasında Ay boşlukta olacağından, başkalarıyla her türlü paylaşımda dikkatli olmanız şarttır. Her ne kadar bu enerji altında uyumlu bir kişi gibi davranmaya çalışsanız da, bazı insanların sizi çıkarları doğrultusunda yönlendirmeye kalkışmaları mümkündür. Parasal konularda dikkatli olunması gerekir. Boşluk süresince duygularınızı, mantığınızın süzgecinden geçirerek olayları incelemeniz faydalıdır. Saat 16:58 Ay-Akrep burcu geçiş etkinliğinde maddi açıdan rahat yaşama arzunuz gayet belirgindir. Ele avuca sığmaz, herkesten daha çabuk düşünmenizi sağlayan üstün zekaya sahip olduğunuz için, değerinizin anlaşılmasını isteyeceksiniz. Akrep burcunda ilerleyen Ay, hırslarımızın, tutkularımızın, kimi zaman endişelerimizin üzerimizdeki baskınlığını işaret eder. Bazen üste çıkmaya çalışırız bazen de gereksiz yere kendi kendimize eziyet ederiz. Her şeyi sorgular, yargılar ancak bir türlü rahat edemeyiz. Saat 22:23 Ay-Mars kavuşumu, karşı cinsle aranızda tartışmalara veya birbiriniz üzerinde baskı kurmanıza neden olabilir. Bu da pek hoş olmaz. Kıskançlık, öfke, kaba saba hareketlerden kaçınmak gerekiyor. Huzurlu bir gün geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.
 
2017-12-13
Sevgili Yengeçler saat 06:49 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, iş hayatınızla alakalı konularda veya genel olarak sorumluluklarınız söz konusu olduğunda çabuk tepki verebilir, özgür olmak isteyebilirsiniz. Saat 15:27-16:58 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Huzurlu olabilmek adına politik davranmakta yarar var. Eviniz, ailevi ilişkilerinizle alakalı konularda belli bir baskı söz konusu olabilir. İnatlaşmalardan kaçınmakta yarar var. Akıllı bir iletişim, size karşı olanları dize getirmeniz anlamında yararlıdır. Saat 16:58 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde, aşkta kaybetmek değil kazanan olmayı istersiniz. Sezgilerinizin gücü sayesinde, etrafınızda olan biteni rahatlıkla fark edebilirsiniz. Ancak renk vermez, fikirlerinizi kendinize saklarsınız. Akrep burcunda ilerleyen Ay, aşka yaklaşım tarzımız tamamen tutkuların ışığı altında şekilleniyor. Davranışlarımızla ne kadar kararlı biri olduğumuzu ifade edebiliriz. Saat 22:23 Ay-Mars kavuşumu, koruma duygunuzun yüksek olduğunu gösteriyor. Değerleriniz öylesine kıymetli ki, onlara bir zarar gelmesin diye, üzerlerine titrersiniz. Bu görünüm, cinsel anlamda güçlü bir tutkunun işaretçisidir. Sevdiğinizi öylesine bir kıskaç altına alırsınız ki, elinizden kurtulması zordur. Huzurlu bir gün geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.
 
2017-12-13
Sevgili Aslanlar saat 06:49 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, fikirlerinizi çabucak ve hızlı bir şekilde ifade etmek isteyebilirsiniz. Yeniliklere bir hayli açıksınız. Bazen sabırsız davranabilirsiniz. Çünkü başkalarına uymak istemezsiniz. Ancak yakın çevrenizde bulunan kişilerle iyi geçinmeniz gerekiyorsa özgür davranmanız pek kolay olmayabilir. Saat 15:27-16:58 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Yer değiştirme ve nakil yoluyla başka bir ortamda çalışmak ve yaşamak gibi meseleler üzerinde ciddiyetle düşünmenin işaretçisidir. Ancak olan resme bakmak gerekir, karar değişikliğinde bulunulmamalıdır. Boşluk süresince, yarım kalan işlerinizi bitirebilirsiniz. İşbirliğine açık olmanızda yarar var. Böylece huzursuzluktan uzak durursunuz. Yakın çevrenizdeki bazı kişilere yardımcı olmanız gerekebilir. Saat 16:58 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde ilişkiniz başta olmak üzere geleceğinizi ilgilendiren her konuda yapıcı düşünmeye çalışalım. Birileri bize karşı olabilir. Hakkımızda konuşabilir. Biz aynı şekilde bazı insanların bir şeyler çevirdiğini düşünebiliriz. Ancak sakin olmamızda yarar var. Durumları bu bakış açısı altında düzenlemediğiniz sürece, çevrenizdeki insanlarla anlaşmanız, fikirlerinizi kabul ettirmeniz mümkün değildir. Akrep burcunda ilerleyen Ay, tutkulu yanlarımızı öne çıkartıcıdır. Bir başkasının bizi geçmesine, yenmesine, üzerimizde kontrol kurmasına izin veremeyiz. Kimseye uymak zorunda hissetmeyiz kendimizi. Ne olursa olsun kendi çıkarlarımızın peşindeyizdir. Saat 22:23 Ay-Mars kavuşumu, aile içinde veya bulunduğumuz ortamlarda kendi gücümüzü kabul ettirmek arzumuzu gösteriyor. Bir meydan okuma hali hem sizde hem de başkalarında söz konusu olabilir. Ayarımızı bilmemiz gerekecek. Huzurlu bir gün geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.
 
2017-12-13
Sevgili Başaklar saat 06:49 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında parasal veya ilişkinizle alakalı konularda ani kararlar verebilirsiniz. Borçlarınızdan kurtulmak veya birilerinden destek görmek için böyle davranırsanız, risk altına girebilirsiniz. Enine boyuna düşününüz. Saat 15:27-16:58 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Hayatınızda neyin değerli olduğunu düşünebilirsiniz. Eş veya ortak ilişkileri yoluyla maddi gelir elde eden birisiyseniz bunun sizi kısıtlayıp kısıtlamadığı üzerinde düşünebilirsiniz. Maddi konular üzerinde düşünebilirsiniz. Ancak yeni bir karar almak bu saatlerde yanlıştır. Boşluk süresince, anlaşmazlıkları çözmenin veya insanlarla anlaşabilmenin yolu, politik davranmaktan geçiyor. Saat 16:58 Ay-Akrep burcunda seyir etkinliğinde, yakınlarınızla ve çevrenizle olan her türlü iletişiminizde yapıcı tarzda hareket etmeniz ve hayata olumsuz, kuşkulu ve kuruntulu bakmamanızı bilhassa öneriyorum. Çünkü bu enerji, yapıcı tarzda düşünürken aynı anda bazı konularda şüpheye düşmenize neden olabilir. Akrep burcunda ilerleyen Ay, karakteristik özelliklerinize uygun şekilde düşünmeniz, hareket etmeniz anlamındadır. Yolunuzda bir adım dahi sapmadan çizginizi muhafaza edersiniz. Saat 22:23 Ay-Mars kavuşumu, hedeflerinize odaklanmanın işaretçisidir. Güçlü olmak ve gücünüzü kanıtlamaktan hoşlanırsınız. Araştırırsınız, soruşturursunuz ve bir şeyi tam olarak derinlikli ele almadan kimseye güvenmezsiniz. Huzurlu bir gün geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.
 
2017-12-13
Sevgili Teraziler saat 06:49 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında partnerinizle aranızdaki her türlü meselenin karşılıklı haklarınızı, özgürlüklerinizi dikkate alarak ele alınması gerekiyor. O siyah diyorsa, sizin de beyaz deme hakkınız var. Ancak bunun ayarını her iki kişinin de gözetmesi gerekiyor. Saat 15:27-16:58 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Ortaklaşa hareket etmek, elbirliğinde bulunmak, politik düşünmekte yarar var. Sinirlerinize hakim olduğunuz sürece, her sorunun altından kalkabilirsiniz. Saat 16:58 Ay-Akrep burcu geçişinde, her kim olursa olsun, karşınızdaki insanın ne düşündüğünü ve ne yapmaya çalıştığını anlamanız son derece önemlidir. Bu sadece insan ilişkilerinde geçerli olmayıp, her işte veya karşınıza çıkan her olayda, parasal mevzularda geçerlidir. Akrep burcunda ilerleyen Ay, paraya düşkün olmanın işaretidir. Kazancınızı yükseltmenin, size sağlayacağı konforun, gücün gayet iyi bilincinde olursunuz. Saat 22:23 Ay-Mars kavuşum etkisinde, para ve güç sahibi olmada hırslıyız. Kaybetmekten, aciz duruma düşmekten korkarız. Huzurlu bir gün geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.
 
2017-12-13
Sevgili Akrepler saat 06:49 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında işiniz, sağlığınızla ilgili konuları ve birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda yaşanabilecek problemleri tek başınıza değil, birlikte halledecek şekilde ele almak gerekiyor. Saat 15:27-16:58 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Kimseye anlayış göstermek zorunda değilim diye düşünebilirsiniz. Eğer partneriniz bu ilişkide rahat davranıyor ve problemleri görmezden geliyorsa tabii ki huzurunuz kaçar. Siz de bütün sıkıntınızı ya içinize atarsınız veyahut tümüyle kendinizi işe vererek unutmaya çalışırsınız. Ancak bütün bunların çözüm olmadığını bilirsiniz. Saat 16:58 itibariyle burcunuzda ilerleyecek Ay etkisinde, kendinizi güçlü görme arzunuz bir hayli yükselecek. İnandığınız her ne varsa onun peşinden koşarak başarılı olmak istersiniz. Günlerdir birilerini idare etmekten yorulan ruhunuz, bugün sadece kendinizi düşünmekten yanadır. Kendinizden oldukça eminsinizdir. Size göre insan göründüğü gibi olmalı ve olduğu gibi görünmeyi bilmelidir. Hatalarınıza, sevaplarınız gibi sahip çıkabilirsiniz. Saat 22:23 Ay-Mars kavuşumu burcunuzda oluşuyor. Bu güçlü enerji etkisiyle, her konuya hakim olmak, her insan üzerinde etkin olmak istersiniz. Asla geri adım atmak, taviz vermekten yana değilsiniz. Hedefinize kitlendiniz mi onu elde etmeden bırakmazsınız. Güçlükler sizi yıldırmaz. Huzurlu bir gün geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.
 
2017-12-13
Sevgili Yaylar saat 06:49 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında kendimizi farklı yollarla ifade etmek, aşkta hızlı davranmak, bildiğimiz gibi ilerlemek isteyeceğiz. Saat 15:27-16:58 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Gerçekçi olanla olmayan hedeflerinizi birbirinden ayırmak için şöyle bir düşünmekte yarar var. Kimlerle arkadaşlık etmektesiniz, kimlerle yolun sonuna geldiniz veya kimlerle iş birliğinde bulunmak gelişiminiz açısından önem taşıyor, bunlar üzerinde bir daha düşününüz. Ancak aceleyle kararlar vermekten kaçınınız. Saat 16:58 Ay-Akrep burcu geçişiyle, fiziksel ve ruhsal anlamda rahatlık istersiniz. Sorun yaratan konular varsa ister istemez düşünülmeyi gerektirebilir. Bazı meselelerde iyi niyetli düşünmenin ne kadar yanlış olduğunu görerek, tedbirli olursunuz. Canınızı yakan, sizi rahatsız eden insanları içinizden affetmek gelmez. Akrep burcunda ilerleyen Ay, aşkta tutkuları alevlendiricidir. Arzularınız sizi kendisine tutsak edicidir. Saat 22:23 Ay-Mars kavuşumunda bir çok meseleye kafamızı takarız ve kendi kendimize kurcalar dururuz. Aslında öfkemizin tam olarak hedefi belli değildir. İllaki bizim düşündüğümüz doğrudur. Kolay kolay yapılan hiçbir şeyi affetmeyiz ve unutmayız. Huzurlu bir gün geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.
 
2017-12-13
Sevgili Oğlaklar saat 06:49 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, evinizle ilgili değişimler, yenilikler, ailenizle alakalı faaliyetler hızlı bir şekilde hareket etmenize, kararlar almanıza neden olabilir. Bu değişimlerin iş hayatınıza, sorumluluklarınıza olan etkisini iyice hesap ediniz ve gözden geçiriniz. Saat 15:27-16:58 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Kimileri ilişkisi, bazıları ev veya aileyle alakalı mevzulardaki değişimler üzerinde düşünebilirsiniz. Ancak acele etmemelisiniz. Yenilikler için uygun bir bütçe mutlaka şart, bunu unutmayınız. Boşluk saatleri içinde, bitirilmesi gereken işlerinize öncelik veriniz. Çevrenizde bulunan kişilerle politik tarzda iletişimde bulunmak, anlaşmaya çalışmak gayet yararlıdır. Saat 16:58 Ay-Akrep burcu geçişiyle, ne kadar çok şeyi çözebilirseniz, öğrenebilirseniz, kendinizi daha fazla huzurlu hissedersiniz. Sırlarınızı gayet iyi korursunuz ve kimseyle paylaşmak istemezsiniz. Çünkü bu zamanda kimseye pek güven duyulmayacağını düşünürsünüz. Akrep burcunda ilerleyen Ay, arkadaşlık ilişkilerinden partnerinizle olan özel paylaşımlara kadar her konuda derinlemesine ve tutkulu tarzda düşünmenizi sağlıyor. Saat 22:23 Ay-Mars kavuşumu, toplumsal hayattaki tüm ilişkilerimizde baskın tavırlar içinde olmanın göstergesidir. Benim düşündüklerim, inandıklarım bunlar, işinize gelirse diyerek duruşumuzu belli ederiz. Huzurlu bir gün geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.
 
2017-12-13
Sevgili Kovalar saat 06:49 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, kendinizi dışa karşı olumlu şekilde ifade edebilecek gücünüz yüksek. Ne istediğinizi biliyorsanız gayet hızlı biçimde ilerleyebilirsiniz. Saat 15:27-16:58 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Planlarınızı mantık süzgecinden geçirmekte yarar var. Sorumluluklar önemli. Acil kararlardan kaçınınız. Siz hayatınızı düzene sokmak istiyorsanız, önce buna kendinizden başlamalısınız. Çevrenizle olan ilişkinizde politik şekilde hareket etmekte yarar var. Elinizden geldiğince nazik davranınız. Yardımcı olmaya çalışınız. Saat 16:58 Ay-Akrep burcu geçişiyle, etrafınızdaki insanları şöyle bir gözlemleyerek, kendinizle kıyaslamaya yol açabilir. Hayatın tüm güzelliklerini kucakladığınızı, fakat çoğu insanın bunu yaşamayı bile beceremediğini düşünürsünüz. Size göre insan rahat olmalıdır. Çünkü rahat insanın gereksiz şeyleri kafasına takmayacağını bilirsiniz. Akrep burcunda ilerleyen Ay, kendinizi hırslı bir şekilde ortaya koymanızı sağlar. Yüreğinizin içindeki kuşkular, gücünüzü düşürebileceğinden benim tavsiyem ne olursa olsun stres yaratıcı durumlardan uzak durmanızdır. Saat 22:23 Ay-Mars kavuşumu, yaşadığımız toplum, aile hayatımız ve bir çok konuda stratejimizi belirleme arzumuzu işaret ediyor. Rahatsız olduğumuz meseleler var ve bunları halletmemiz gerektiği için gerginlik duyabiliriz. Huzurlu bir gün geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.
 
2017-12-13
Sevgili Balıklar, saat 06:49 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, paranıza sahip çıkınız ve ne olursa olsun riskli harcamalardan uzak durmamız iyi olacaktır. Hesabınızı iyi bilmekte yarar var. Bütçemiz çerçevesinde hareket edelim. Saat 15:27-16:58 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. İlişkide bulunduğunuz kişi veya kişilerle alakalı her türlü meselenin dikkatle gözden geçirilmesi şarttır. Maddi konular yine gündem maddenizin ilk sıralarında yer alabilir. Boşluk süresince, tüm ilişkilerinizde dengeyi muhafaza ediniz. Hatta gerektiğinde politik tarzda hareket etmenin yararı büyüktür. Ay-Terazi boşluk günlerinde, uyumlu davranmaya belli bir mesafeyi korumaya çalışan kişiler pek sorun yaşamazlar. Saat 16:58 Ay-Akrep burcu geçişinde, dünyaya şöyle bir baktığınızda, hırslı olanların, kendi isteklerini elde etmek için her türlü mücadeleden kaçınmayanların haksız yere yükseldiklerini düşünürsünüz. Size göre böyle bir yükseliş pek hoş olmasa da, geldikleri noktaya baktığınızda şaşırırsınız. Bu saatlerde gayet tutkulu davranır ve sevdiğiniz her şeye sahip çıkarsınız. Akrep burcunda ilerleyen Ay, egonuzu güçlendiricidir. Dağılmadan ilerlemenizi sağlar. Saat 22:23 Ay-Mars kavuşumu, tam olarak gücümüzün yükselmesi halidir. Ne istediğimizi biliriz ve ona göre hareket ederiz. Kontrolümüzü kaybetmeyiz ve inandıklarımızdan da vazgeçmeyiz. Huzurlu bir gün geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.

 

 

Kaynak: mynet.com

 

Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir arasina