Haber Detayı
06 Eylül 2017 - Çarşamba 23:39
 
Moody's Türk ve Dünya Mutfağını Silivri'ye Getirdi...Gazete Silivri Yenilenen Yüzü Moody's, lezzet tutkunlannın vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor.
- Haberi

Üstün kalite ve lezzet anlayışıyla hareket eden Moody's Cafe & Restaurant, artık daha rahat daha şık ve daha lezzetli. Yenilenen Yüzü Moody's, lezzet tutkunlannın vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyetini en iyi şekilde karşılamak adına kendini yenileyen Moody's Cafe & Restaurant, Silivri merkeze kolay ulaşılabilir konumu, dünya mutfağına hakim geniş menüsü ve kaliteli anlayışıyla misafirlerine üst düzey konfor yaşatmaya devam ediyor.

Yenilenen dekorasyonu ve menüsüyle Moody's sizi çağinyor!

Dünya mutfağının eşsiz lezzetlerivle birlikte Türk mutfağına eklediği yeni lezzetleriyle de misafirlerin' karşılayan Moody's, yenilenen menüsüyle fark yaratıyor. Menüsüne somon, modern sunumuyla kokoreç ve mini kroket de ekleyen Moody's, menülerini daha da zenginleştirerek gençler başta olmak üzere herkesin uğrak noktası oluyor. Moody's aynı zamanda misafirlerinin yemeklerini büyük bir keyfe dönüştürürken yenilenen dekorasyonuyla da misafirlerine görsel bir şölen yaşatıyor. Moody's Cafe & Restaurant, Silivri'nin en merkezi yerinde, muhteşem deniz manzarası, şık dekorasyonu ve hoş atmosferiyle misafirlerine sınırsız konfor yaşatıyor. Moody's Cafe & Restaurant, Türk ve Dünya mutfalclanna ait özel yemekleri, denize karşı manzarasıyla birlikte lezzet tutkunlarının beğenisine sunarak yaz aylarında özel anlara ev sahipliği yapmaya devam edecek.

Yeni konsepti ile kafe'den çok restoran bölümü ile ön plana çıkmayı planlayan işletme de mutfak personeli eğitimden ve işletme Şef aşçısı da yemek ARGE si ile alakalı eğitimlerde yer aldı. Yiyecekten çok da sunum anlamında İstanbul da bir ilki gerçekleştirecek olan Moody's de Osmanlı Mutfağından, Türk Mutfağının en lezzetli çeşitlerine ve Dünya Mutfağının daha önce hiç tatmadığınız yiyeceklerine kadar her türlü lezzeti bulmanız mümkün. Yaklaşık 300'e yakın lezzeti bir araya getiren Moody's Cafe &  Restorant'ın tescilli Aşçısı ve Steak Box Mutfak Okulu Şefi Recep Aydoğan özellikle işletmeye gelen herkesin damak tadına önem verdiğini vurguladı. Tek Tek yiyecek çeşitlerini tanıtan Recep Şef müşteri odaklı çalışmalarının Silivri'deki herkesin beğenisine sunduğunu ve yemekleri tadan herkesin işletmelerine bir kez daha tercih edeceklerini vurguladı. Çocuk Menüsü de işletmelerinde artık olduğunu belirten Recep Şef, Erkek ve Kız çocuklar için farklı farklı menülere de yer verdiklerini belirtti.

Moody's Cafe & Restorant Silivri Atatürk Meydanında...

Kaynak: Editör:
Etiketler: ,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir arasina