301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
02 Kasım 2019 - Cumartesi 18:47
 
AK PARTİ SİLİVRİ KURMAYLARI ANKARA'DA HIZ KESMEDİ...Gazete Silivri
AK Parti Silivri İlçe Başkanlığı, İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu ve Meclis Üyeleri ile beraber Silivri'ye hizmet için hız kesmeden ziyaretlerde bulundular.
Siyaset Haberi
AK PARTİ SİLİVRİ KURMAYLARI ANKARA'DA HIZ KESMEDİ...Gazete Silivri

İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, Meclis Üyeleri Sami Barlas, Celalettin Yazıcı, Mustafa Çolakoğlu ile birlikte, AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca ile birçok bakanblık, milletvekili ile bir araya gelerek Silivri'ye hizmet amaçlı görüşmelerde bulundu. AK Parti Silivri İlçe Başkanlığı ziyaretlerle alakalı basın açıklaması gerçekleştirdi.

 

Açıklama şu şekilde oluştu;

Ankara’da bir diğer durağımız Toplu Konut İdaresi Başkanlığımızdı. Milletvekilimiz Sayın Tülay Kaynarca ve teknik meclis üyelerimizle birlikte TOKİ başkanımız Ömer Bulut ile Silivri’de ki TOKİ konutları hakkında görüşmelerimizi gerçekleştirdik. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından İstanbul’un Silivri İlçesi Alipaşa Mahallesi’nde 598 ve 758 olarak 2 etaptan oluşan toplam 1356 konutun ihalesi 03.10.2019 ve 04.10.2019 da tekrardan yapıldı. Önümüzde ki haftalarda da ihaleyi kazanan firmalara yer teslimi yapıldıktan hemen sonra, inşaatının da çok hızlı bir şekilde başlayacağı müjdesine aldık.

 

Ayrıca Silivri’de dar gelirli vatandaşlarımız için büyük bir sosyal konut ihtiyacı olmasına rağmen İ.B.B şirketi Kiptaşın Silivri’de ki sosyal konut amaçlı alınan arazilerini satışa çıkarması nedeniyle TOKİ başkanımız Ömer Buluttan vatandaşlarımızın ihtiyacına binaen Toki’nin her zaman vatandaşımızın yanında olacağının sözünü aldık. 
Silivri’li hemşehrilerimize hizmet yolunda çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek.

Kaynak: Editör: ABRAHAM YUCAL
Etiketler: AK, PARTİ, SİLİVRİ, KURMAYLARI, ANKARA'DA, HIZ, KESMEDİ...Gazete, Silivri,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir arasina