301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Mart 2020 - Çarşamba 18:35
 
BARLAS'DAN EVDEKALSİLİVRİ ÇAĞRISI...Gazete Silivri
AK Parti Silivri ve İBB Meclis Üyesi Sami Barlas, #EvdeKalSilivri çağrısında bulundu.
Gündem Haberi
BARLAS'DAN EVDEKALSİLİVRİ ÇAĞRISI...Gazete Silivri

Gazete Silivri'ye özel gerçekleştirdiği görüşmede "Bu zorlu ve meşakatlı dönemi en az kayıpla, birlik ve beraberlik çerçevesinde atlatacağız!" diyen Barlas gündem ile alakalı da açıklamalarda bulundu.

 

Silivri'de şu ana kadar bir kayıp olmadığını ve gerekli çalışmaların Kaymakamlık, İBB ve İlçe Belediyesinin gerekli çalışmalar'ının da devam ettiğini dile getirdi. AK Parti Silivri ve İBB Meclis Üyesi Sami Barlas;

" Dünyada büyük kayıpların verildiği bu virüs'den Hükumetimiz ve Sağlık Bakanımız'ın gerekli talimatları ve dinlenmeden ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan Sağlık Personelimizin çalışmaları takdire şayan. Koronavirüse karşı amansız bir mücadele yürütüyoruz. Bu virüs en çok yaşlıları ve kronik hastalığı bulunanları etkiliyor. Bu süreçte, başta Sağlık Bakanlığımız olmak üzere resmi kurum ve kuruluşlarımızın açıklamalarını dikkatle takip etmeliyiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın söylediği gibi Kamu hizmetlerinde, alışverişte, yakınlarımızla iletişimde ve daha birçok aktivitede internet teknolojisini ve telekomünikasyon imkanlarını kullanmaya, ibadetlerimizi evlerimizde eda etmeye, mümkün olduğunca ziyaretçi kabul etmemeye ve vaktimizi evlerimizde geçirmeye özen göstermeliyiz. İnşallah en kısa sürede bu virüs illetinin bir çaresi bulunacak ve eski günlerimize döneceğiz." dedi.

Kaynak: Editör: ABRAHAM YUCAL
Etiketler: BARLAS'DAN, EVDEKALSİLİVRİ, ÇAĞRISI...Gazete, Silivri,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir arasina