301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Haziran 2019 - Salı 16:33
 
BAŞKAN ADAYI CENK TEKER BASIN İLE BULUŞTU...Gazete Silivri
Bu Hafta sonu gerçekleştirilecek olan Silivrispor olağanüstü kongresinde Silivrispor Başkan adaylığını açıklayan Cenk Teker ve ekibi Silivri Park Otel'de basın mensupları ile bir araya gelerek gerçekleştirdikleri sonumu, seçilmeleri halinde hayata geçirmeyi planladıkları projelerinin tanıtımını yaptı.
Spor Haberi
BAŞKAN ADAYI CENK TEKER BASIN İLE BULUŞTU...Gazete Silivri

29 Haziran Cumartesi günü saat 18.00'da Silivri Taraftarlar Dernek Lokali'nde yapılacak olan seçimli olağanüstü kongre öncesinde Başkan adayları projelerini açıklamaya başladı. İlk olarak Silivri Basın mensupları karşısına çıkan aday ise Cenk Teker oldu. Geçmiş dönemlerde yöneticilik yapan isimler ile hareket eden Teker'in yanında Süleyman Gencoğlu, Mutlu Memiş, Aşkın Koç gibi isimlerin yer alması ve İş Adamı Yasin Danış'ın da olması dikkatleri çeken bir detay oldu. Silivri Park Otel'de gerçekleştirilen basın toplantısında Silivrispor Başkan adayı Cenk Teker; "Silivrispor ile tanışmamam çok eskilere dayanıyor. Çok yakın arkadaşlarımızla birlikte yaptığımız istişareler sonucunda kulübümüzün yönetimine talip olduk. Çalışmaktan çok keyif aldığım bir ekiple yola çıkma kararı aldım. İnşallah da bu ekip ile birlikte emin adımlarla yolumuza devam edeceğiz. Hedef ne, amaç ne, slogan ne, çok adaylı bir kongreye doğru gidiyoruz durum bu şekilde olunca da şahane oluyor adayın çok olması demokrasinin artmasından kaynaklanır. Bu konudan da bizim hiç şikayetimiz olmaz. Böl parçala yok et mantığı içinde de olmayız. Asla ayrıştırıcı değil biz birleştirici olalım. Biz böyle devam edelim. Silivri'de en önemli STK'ların başında gelen Silivrispor'un organize olabilmesi çok önemli. Bizlerin sürdürülebilir başarıları hedeflememiz lazım. Silivrispor bir kişinin değil Silivrispor hepimizin ve hepimizin olmaya da devam etmeli. Şahsımca en önemli eksiklerimizden bire de Silivrispor Store ama çok daha fazla geliştirilmiş bir modeli. Üniversitelerin sanat tasarım bölümleriyle özgün tasarımlar oluşturulabilir. Silivri'nin güzel taraflarını tekrar yakalamamız lazım. Silivri'yi tanıtacak ürünler üretebiliriz.  İnternet sitemizi daha aktif bir hale getirmeliyiz. E-ticareti ve e-oyunları buraya entegre edebiliriz. Kaynaklarıyla beraber kendi kendine dönebilen bir Silivrispor olmalı. Futbolcu üretebilen ve satabilen bir kulüp olmak çok kolay. Milli takımlarımıza sporcu yetişmeliyiz. Sadece futbolla alakalı olmalıyız. Diğer branşlara da ön plana çıkarmamız lazım. Bu da Silivrispor ile beraber anılabilir olmalıdır. Kendimizi yenilememiz lazım. Her fikre açık olmalıyız. 

 

TEK DERT OTOPARK VE OTOGAR OLMAMALI

 

Silivrispor'un tek derdi otogar ve otoparklar olmamalı. Silivrispor sadece bir spor kulübü olmaktan çoktan çıktı. Kardeş kulüpler oluşturmalıyız. Yurt içinde ve yurt dışında kardeş kulüplerimiz olmalı. Silivri'nin güzellikler gündeme gelmesi gerekiyor. Spor demek sağlık demek. Spor ve sağlığın ön planda tutulduğu taramalar hayata geçirmeliyiz. Gençlerimiz sigara içerek desteğe gelmemelidir. Kendim sağlıkçı olmam sebebi ile inanılmaz olaylara şahit oluyorum. Sigarasız bir toplum diliyorum. Silivri Stadı'nın başka amaçlarla da ziyaret edilebilir bir konuma taşımamız lazım. Konserlerimiz çeşitli etkinliklerle de kullanılabilir. Silivri değerli bir marka bunu kullanmalıyız. Bugün kullanamadığımız bir otelimiz var. Klasis Otel şimdi bir bankanın elinde. Klassis atıl vaziyette. Bir protokol yapılmalı. Bankanın da kaybetmeye tahammülü yok. Birçok futbol kulübüyle ortak kullanabiliriz bu alanı. Yeter ki çalışalım. İlçemizin her köşesinde olmalıyız. Kardeş kulüplerimizde de bir araya geleceğiz. Silivri bir markadır ve Silivrispor'da bu markanın en önemli değeri ve reklam yüzüdür” diyerek sözlerini tamamladı ve toplantı sona erdi.

Kaynak: Editör: ABRAHAM YUCAL
Etiketler: BAŞKAN, ADAYI, CENK, TEKER, BASIN, İLE, BULUŞTU...Gazete, Silivri,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
BAŞKAN ADAYI CENK TEKER BASIN İLE BULUŞTU...Gazete Silivri
BAŞKAN ADAYI CENK TEKER BASIN İLE BULUŞTU...Gazete Silivri
BAŞKAN ADAYI CENK TEKER BASIN İLE BULUŞTU...Gazete Silivri
BAŞKAN ADAYI CENK TEKER BASIN İLE BULUŞTU...Gazete Silivri
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir arasina