301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
22 Kasım 2019 - Cuma 14:02
 
CHP'Lİ SALAK DEĞİL...ABRAHAM YUCAL
CHP'Lİ SALAK DEĞİL...ABRAHAM YUCAL GAZETE SİLİVRİ KÖŞE YAZARI ABRAHAM YUCAL www.gazetesilivri.com #silivri #gazetesilivri
Köşe Yazıları Haberi
CHP'Lİ SALAK DEĞİL...ABRAHAM YUCAL

Sevgili Silivrililer bilindiği üzere önümüzdeki günlerde CHP Silivri'de İlçe Başkanlık seçimi olacak...

 

 

Tabiki mevzu Silivri olunca CHP'li isimler için adeta dünya durmakta. 

 

 

Şimdi soracaksınız yazının başlığı nedir böyle? diye....

 

 

Hemen anlatayım dostlarım....

 

 

Bilindiği üzere şuanda 3 aday var. 

 

 

İlk açıklamayı Eski CHP Silivri Belediye Meclis Üyesi Mümün Koçoğlu, Uzun yıllardır CHP'de ter döken Berker Esen ve Silivri Siyasetinin doayen ismi ve Silivri'yi AK Parti'nin elinden alan İlçe Başkanı Abdullah Yıldırım...

 

 

Şimdi sevgili Silivrililer ilk önce Silivri'yi ve Silivri'de CHP'ye gönül vermiş isimleri ilgilendiren bir yazı yazacağım. Yazdıklarımın da sonuna kadar arkasındayım. 

 

 

Silivri'de yerel seçim zamanı adayın kim olacağını bekleyen bazı CHP'liler var. Bunlar tabki CHP'li değil kanaatimce. Nedeni ise adayı beğenmezlerse başka partilere giderek oy kaybı sağlanmasını SAĞLAYAN bazı isimlerdir. 3000-3500 kişi falandır bu isimler. Hatta 2019 yılındaki yerel seçimin CHP tarafından kaybedilmesine de en büyük etkendir. 

 

 

Bahsedeceğim isim bu 3 adaydan biri...

 

 

2014 yılına dönelim. Aday Adaylarından 2 si yani Selami Değirmenci ve Özcan Işıklar temayyül yoklamasına gittiler ve sonuç diğer önemli isimleri de yanına alan Selami Değirmenci lehine sonuçlandı. O zaman Meclise giren bir isim şu anda İlçe Başkanı adayı...

 

 

İsmi Mümün Koçoğlu...

 

 

Mümün Koçoğlu adaylık açıklamasını yaptığı gün öyle şaşırdık ki o 2019 yılında CHP'ye oy vermeyen CHP'liler ile birlikte salona geldi. Tabi hepsi değil... İçlerinde adaya bakmadan da CHP'ye oy verenler de vardı. Ancak bakıldığında partiye üye bile olmayan isimlerde dikkatimi çekti. 

 

 

Şimdi diyeceksiniz ki adam toparlıyor insanları...!!!

 

 

Yok öyle birşey...

 

 

Bakın Silivrili arkadaşlarım. Şuan da tekrardan isim için geri dönenler, yarın o isimle de sorun yaşarlarsa yine gitmeyeceklerinin garantisini kim verecek????

 

 

Ayrıca geçtiğimiz günlerde Değerli ağabeyim ve meslektaşım Yusuf Eker'in SHA ofisine giderken önümüzden giden Mümün Koçoğlu, SHA ile aynı bina da olan Selami Değirmenci'nin ofisine girerken de gördüm. Bu olayı araştırdığım da da birçok iddia ortaya çıktı. Koçoğlu'nun sürekli DSP Belediye Başkanı Adayı olan Selami Değirmenci ile gerek telefon, gerekse birebir görüşmeleri olduğunu iddia eden birçok isimler oldu. 

 

 

Kısacası CHP'liler SALAK değildir, ANDAVAL değildir, Bu tür AYAK OYUNLARINA kanacak kadar da ENAYİ hiç değildir. Sabahtan akşama 2 isimle görüşen tabiri caizse ŞARK KURNAZI bir adayı CHP Silivrililer asla kabul etmeyeceklerdir...

 

 

CHP İlçe Başkanı Adayı Abdullah Yıldırımın bir sözü aklımdan çıkmıyor. "Herşey olabilir, küsebiliriz, kızabiliriz, hatta umursamayabiliriz ama sandığa gidince Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün kuruduğu Cumhuriyet Halk Partisine oy vermeye mecburuz..." demişti. 

 

 

Evet sevgili Silivrili CHP'liler sizde 2019'da oluşan ve isim için CHP'ye oy kaybettiren isimlerin başında olan bir isme oy verecekmisiniz? yoksa seçimde ne olursa olsun CHP için emek harcayan ve CHP kurallarına ve kaidelerine sahip çıkan isimlere mi oy vereceksiniz?

Kaynak: Editör: ABRAHAM YUCAL
Etiketler: CHP'Lİ, SALAK, DEĞİL...ABRAHAM, YUCAL,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir arasina