301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Mart 2020 - Pazartesi 00:09
 
CUMHURBAŞKANI AK PARTİ SİLİVRİ İLÇE TEŞKİLATINA GELDİ...Gazete Silivri
Kuzey Marmara Otoyolu Kınalı-Odayeri Kesimi Açılış Töreni'nin ardından kara yoluyla Silivri'ye gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Silivri İlçe Binasına gelerek teşkilat mensupları ile buluştu.
Gündem Haberi
CUMHURBAŞKANI AK PARTİ SİLİVRİ İLÇE TEŞKİLATINA GELDİ...Gazete Silivri

Vatandaşların yoğun sevgi gösterileri eşliğinde AK Parti Silivri İlçe Başkanlığına geçen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı, Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu ve AK PArti Silivri ve İBB Meclis Üyesi Sami Barlas karşıladı. Ziyarette Erdoğan'a Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, ilçe belediye başkanları ve milletvekilleri eşlik etti.

 

Sonrasında Teşkilat binasının önünden halka seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; “Ey CHP zihniyeti sizin gücünüz kuvvetiniz Kanal İstanbul’u engelleyemeyecek. Kanal İstanbul’la biz stratejik bir adım atıyoruz. Attığımız bu stratejik adımı engellemeye gücünüz yetmeyecek. Yalova'da yolsuzluklar almış başını gidiyordu. Görevden alınmasına karar verildi. Ardından da yapılan seçimde Yalova'da AK Parti'li bir arkadaşımız belediye başkanı oldu" dedi.

Cumhuriyet tarihi boyunca Türkiye'de 6 bin 100 kilometre bölünmüş yol yapıldığını hatırlatan Erdoğan;" Biz buna 22 bin kilometre bölünmüş yol ilave ettik ve şu andaki hale geldi. Bizden öncekiler Bolu Dağı Tüneli'ne 'Burayı doğal gaz deposu yapalım' diyorlardı. 'Burayı patates deposu yapalım' diyorlardı. Biz de 'Hayır, biz burayı tünel yapacağız' dedik ve Bolu Dağı Tüneli'ni biz yaptık. Biz aşılmaz denilen dağları aştık. Hep söylüyorum ya biz Ferhat'ız, millet olarak Şirin'siniz. Çünkü biz bu millete aşığız. Ferhat nasıl Şirin'e aşıksa, nasıl Ferhat dağları delerken, 'Çoğu gitti, azı kaldı.' diyerek deldiyse biz de 'Çoğu gitti azı kaldı' diyerek bu dağları deldik ve dağlar dümdüz yol oldu. Bundan sonra da böyle gidecek. Çok çalışacağız, kapı kapı dolaşacağız. Kadın kollarımız, gençlik kollarımız, ana kademe yan gelip yatarak seçim kazanmak yok, çalışarak var. Cumhurbaşkanlığı nasıl koşuyorsa, arkadaşlarımız nasıl koşuyorsa hep beraber koşacağız ve birlikte zafere ulaşacağız." diye konuştu.

Kaynak: Editör: ABRAHAM YUCAL
Etiketler: CUMHURBAŞKANI, AK, PARTİ, SİLİVRİ, İLÇE, TEŞKİLATINA, GELDİ...Gazete, Silivri,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir arasina