301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
13 Ekim 2019 - Pazar 18:48
 
DOC. DR. HALUK SÖYLEMEZ SİLİVRİ KOLAN HASTANESİNDE HASTA KABULÜNE BAŞLADI…Gazete Silivri
Silivri’nin ve bölgemizin en gözde hastanelerinden olan Silivri Kolan Hastanesi,uzman doktor kadrosuna Üroloji Polikliniğine Doçent Doktor Haluk Söylemez’i kattı.
Sağlık Haberi
DOC. DR. HALUK SÖYLEMEZ SİLİVRİ KOLAN HASTANESİNDE HASTA KABULÜNE BAŞLADI…Gazete Silivri

Silivri’nin ve bölgemizin en gözde hastanelerinden olan Silivri Kolan Hastanesi,uzman doktor kadrosuna Üroloji Polikliniğine Doçent Doktor Haluk Söylemez’i kattı.

 

Böbrek taşı (kapalı ve lazerli ameliyatlar), Böbrek kanserleri (laparoskopik ameliyatlar), idrar torbası (mesane) kanseri, Prostat büyümesi, prostat kanseri, prostat iltihabı, çocuk ürolojisi (inmemiş testis, idrar torbası sarkması, kronik sistit vb.), erkek cinsel sağlığı ve kısırlık (sertleşme ve erke boşalma problemleri, varikosel vb.) tedavilerinde uzman olan Doc. Dr. Haluk Söylemez, 1500’ün üzerinde böbrek taşı ameliyatı (PNL) tecrübesi ve 1000’in üzerinde kapalı (laparoskopik) böbrek ameliyatı tecrübesi ile Silivri Kolan Hastanesinde hasta kabulüne başladı.

Doc. Dr. Haluk Söylemez kimdir?

 

1976 Malatya Doğumlu olup, ilk ve orta öğrenimini Malatya’da, lise öğrenimini Sivas Fen Lisesi, Tıp öğrenimini ise İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde 2001 yılında tamamladı. Aynı yıl TUS sınavı ile İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalın’nda uzmanlık eğitimi almaya hak kazandı. 2006 yılı sonunda uzman olduktan sonra Devlet Hizmet Yükümlülüğünü yapmak üzere Ergani Devlet Hastanesinde çalışmaya başladı. 2010 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji AD’da göreve başlamış 2013 yılında da Doçent ünvanını almıştır. 2014-2016 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Üroloji Anabilim Dalı’nda Doçent olarak çalışmış olup bugüne kadar bilimsel tıp dergilerinde hakemlik ve yönetici editörlük görevlerini uzun süre devam ettirmiştir. Üniversitede çalıştığı süre içerisinde tüm öğretim üyeleri içerisinde akademik çalışmaları ile 2011 yılında 2. lik, 2012 yılında 1. lik ödülü ve birçok teşekkür belgesi almıştır. 2016 yılında Özel Aile Hastanesi’nde çalışmaya başlayan Doç. Dr. Haluk Söylemez, büyük çoğunluğu Endoüroloji, Taş Hastalıkları ve Laparoskopik cerrahi dallarında çalışmalar olmak üzere tüm üroloji dallarında bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışı 100 den fazla bilimsel makale ve 120 nin üzerinde de Uluslar arası ve Ulusal Toplantılarda bilimsel poster sunumu yapmıştır. Yine çoğunluğu Endoüroloji ve Laparoskopi ameliyat ve tekniklerinin öğretildiği onlarca kursta eğitici olarak görev almıştır.

 

Sertifikalar:

60 dan fazla uluslararası ve ulusal kongrelerde alınan katılım ve eğitimci sertifikam mevcut
Eğitim verdiği kurslar:
1- Birçok laparoskopi eğitim kurslarında eğitmenlik
2- Birçok taş cerrahisi eğitim kurslarında eğitmenlik (Perkütan cerrahi, RIRS cerrahisi vs)

 

Kaynak: Editör: ABRAHAM YUCAL
Etiketler: DOC., DR., HALUK, SÖYLEMEZ, SİLİVRİ, KOLAN, HASTANESİNDE, HASTA, KABULÜNE, BAŞLADI…Gazete, Silivri,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir arasina