301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
19 Ocak 2020 - Pazar 02:43
 
ERMİŞ, HAYATI BIRAKMA KİTABINI ANLATTI...Gazete Silivri
Silivrili Gazeteci İrfan Ermiş, kanserle mücadelesini özetlediği"Hayatı Bırakma" adlı ktabının imza gününde yaşadıklarını anlattı.
Kültür Haberi
ERMİŞ, HAYATI BIRAKMA KİTABINI ANLATTI...Gazete Silivri

Silivri'de ve İstanbul 3. Bölge'de yıllarca gazetecilik yapan İrfan Ermiş, "Hayatı Bırakma" adlı kitabının tanıtım etkinliği ve imza gününde dostlarıyla buluştu.

 

 

2013 yılında akciğer kanserine yakalandığı ortaya çıkan Ermiş, o günden itibaren hastalığa karşı yürüttüğü mücadelesini Op. Dr. Atilla Yılmaz'la birlikte gazeteci Neslihan Soyhan'ın moderatörlüğünde anlattı.

 

 

Silivri Kaymakamı Ali Partal, Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın, CHP İlçe Başkanı Berker Esen, Silivri Belediye Meclis Üyesi Süheyl Kırkıcı, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Recep Akıncı, Ülkü Ocakları İstanbul 6. Bölge Başkanı Erhan Özkök ve Silivri İlçe Başkanı Özgür Bedel,  Silivri Çevre Derneği Başkanı Ali Korsan, Samsunlular Derneği Başkanı Bilhan Aşçıoğlu, Gümüşkaya eski Belediye Başkanı İsmet Kirazpınar, HAYKURDER Başkanı Erman Paçalı,  Silivrili gazeteciler Cem Güner, Fatma Sarıbıyık Yıldırım, Abraham Yücal, Ersin Özalp ve Bedri Saçkıran'ın da katılım gösterdiği programa müzik öğretmeni Volkan Yaran da uduyla eşlik etti.

 

 

Yaşadığı olayları duygularını anlatan İrfan Ermiş daha sonra konukları için kitabını imzaladı.

 

 

 

supersilivri

Kaynak: Editör:
Etiketler: ERMİŞ,, HAYATI, BIRAKMA, KİTABINI, ANLATTI...Gazete, Silivri,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir arasina