Haber Detayı
10 Mart 2018 - Cumartesi 17:55
 
Halk Arenası Silivri'de Gerçekleşti...Gazete Silivri
Türkiye’nin en güvenilir kişilerinden Usta Gazeteci Uğur Dündar’la ‘Halk Arenası’ Silivri'de gerçekleştirdikleri parogramla gündeme damgasını vurdu.
Gündem Haberi
Halk Arenası Silivri'de Gerçekleşti...Gazete Silivri

Büyük tiyatro ustası Müjdat Gezen, Türkiye'nin en çok okunan köşe yazarı olmasının yanı sıra kitapları da satış rekorları kıran Atatürk ve Cumhuriyet sevdalısı İzmirli gazeteci Yılmaz Özdil'in açıklamaları ile halk arenası, Halk Arenası 9 Mart Akşamı saat 21.00'de Silivri'den canlı yayınlandı. Akören'li olduğu b ilinen Usta Gazeteci Uğur Dündar "AKÖREN SENİNLE GURUR DUYUYOR" pankartları ile karşılandı. Usta Gazeteci Yılmaz Özdil ise açıklamaları ile adeta ayakta alkışlandı.

Özdil'in açıklamaları şu şekilde oluştu;" Cumhurbaşkanı geçen seçimlerde aniden açılımcı oldu. O seçim geçti ‘şak’ milliyetçi oldu. PKK ile masaya oturmaktan milliyetçiliği ayaklar altına almaktan, ‘tak’ bu tarafa Alpaslan Türkeş’e rahmet okumalar… Bi yanda Atatürkçü oldular. Şimdi yine seçim var hocalara falan “olmaz” diyor hani. Bu mesaj aslında laik ve Atatürkçü kitleye veriliyor. Hz. Nuh’un cep telefonu var diyen adamı o zaman üniversitede akademisyen yapmayacaksın. Bunları basın özgürlüğü çerçevesinde söylüyorlar. Ama Türkiye’nin en namuslu gazetesi SÖZCÜ’ye terör örgütü davası sürüyor. Bizim gazetenin sahibi Burak Akbay hakkında hala karar var. Eğer Cumhurbaşkanı tepki gösterecekse önce bunlara göstersin. Mesela bu Etilerdekileri, Cihangirdekileri, milletvekilerini öldüreceğiz diyen adamın genel yayın yönetmeni düne kadar AKP’nin akil adamıydı. Şimdi bunları unutacağız biz Cumhurbaşkanı çıkmış şimdi hocalar mocalar falan oy vereceğiz biz? Etilerde adam öldüreceğiz diyen arkadaş… Alenen söyledi Meclis’ten de adam öldüreceğiz. Ben şimdi merak ediyorum Müjdat Abi’nin (Müjdat Gezen) en sevdiği milletvekili var ‘Burhan Kuzu’… Gerçekten biz Müjdat Abi’yle her gün 15 dakika Burhan Kuzu konuşuyoruz. Bu Burhan Kuzu Nişantaşı Etiler Cihangir milletvekili.. Şimdi Burhan Kuzu tehlike altında mı? Bunu bilmek istiyoruz biz…” şeklinde oluştu. 

Salon yaklaşık 3500 kişi ile hınca hınç doldu. Halkın Arenasının sıkı takipçileri Uğur Dündar, Müjdat Gezen ve Yılmaz Özdil'e büyük ilgi gösterdi. Silivri Belediye Başkanı ÖZcan Işılar yayın sonrası konuklara çiçek hediye etti. 

Kaynak: Editör: ABRAHAM YUCAL
Etiketler: Halk, Arenası, Silivri'de, Gerçekleşti...Gazete, Silivri,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Halk Arenası Silivri'de Gerçekleşti...Gazete Silivri
Halk Arenası Silivri'de Gerçekleşti...Gazete Silivri
Halk Arenası Silivri'de Gerçekleşti...Gazete Silivri
Halk Arenası Silivri'de Gerçekleşti...Gazete Silivri
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir arasina