301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
10 Şubat 2020 - Pazartesi 13:53
 
KAFTANCIOĞLU YENİDEN BAŞKAN...SİLİVRİ'DEN 5 İSİM...Gazete Silivri
Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katıldığı ve konuşma yaptığı CHP İstanbul 37. Olağan İl Kongresi’ne, milletvekilleri, ilçe başkanları, belediye başkanları ve partililer katılım sağladı.
Siyaset Haberi
KAFTANCIOĞLU YENİDEN BAŞKAN...SİLİVRİ'DEN 5 İSİM...Gazete Silivri

Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katıldığı ve konuşma yaptığı CHP İstanbul 37. Olağan İl Kongresi’ne, milletvekilleri, ilçe başkanları, belediye başkanları ve partililer katılım sağladı. CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu’nun tek aday olduğu kongrede, kullanılan 571 oyun 510’u geçerli, 61’i geçersiz sayıldı. Kaftancıoğlu, aldığı oylarla yeniden CHP İstanbul İl Başkanlığına seçildi. CHP’nin eski genel başkanlarından Altan Öymen’in Divan Başkanlığını üstlendiği kongrede, yönetim kurulu, disiplin kurulu ve kurultay delegeleri de belirlendi.

SİLİVRİ'DEN 5 İSİM

 

Silivri'den 5 isim de çeşitli görevlerle listeye girdi. Silivri'den isimler ve almış oldukları görevler şu şekilde oluştu: Suna Göçengil - İl Yönetim Kurulu Üyesi Ender Unutan Ersözlü - İl Disiplin Kurulu Üyesi Berker Esen - Kurultay Delegesi Abdullah Yıldırım - Kurultay Delegesi Özcan Işıklar - Kurultay Delegesi

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: KAFTANCIOĞLU, YENİDEN, BAŞKAN...SİLİVRİ'DEN, 5, İSİM...Gazete, Silivri,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir arasina