301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Ekim 2019 - Çarşamba 06:45
 
MÜMÜN KOÇOĞLU ADAYLIĞINI AÇIKLADI…Gazete Silivri
CHP Silivri İlçe Başkanlığı için Mümün Koçoğlu aday olduğunu ilçe binasında açıkladı.
Siyaset Haberi
MÜMÜN KOÇOĞLU ADAYLIĞINI AÇIKLADI…Gazete Silivri

CHP Silivri İlçe Başkanlığı için Mümün Koçoğlu aday olduğunu ilçe binasında açıkladı.

 

Koçoğlu, ilçe binasında kendisin destekleyen partililere seslendi ve Aday olduğunu açıkladı. CHP Silivri İlçe Başkanı Mümün Koçoğlu gerçekleştirdiği açıklama şu şekilde oluştu;

 

"Silivri’ nin 35 mahallesinden bu akşamki toplantımıza duyarlık ve incelik gösterip, bizlere moral, güç, cesaret veren kıymetli kadınlarımız, gençlerimiz, yoldaşlarımız… Hepinizi saygıyla, sevgiyle selamlıyorum…

Böyle güzel bir gecede karşı karşıya olmak, gönül gönüle durmak, bütün ilçeye sevgimizi, saygımızı, içtenliğimizi duyurmak için, bir ve beraber yürümek adına davetimize geldiniz. Bu benim için hiç unutmayacağım, hep şükranla anacağım bir toplantı, bir buluşma olacak. Her birinize tek tek gönülden teşekkür ediyorum. Bir kez daha bu çatının altında, sizlerin arasında büyüdüğümü, değerimi ve gücümü siz kıymetli yol arkadaşlarımdan aldığımı derinden htirdiniz.

Sağolun… Varolun…

Varlığınız hep sevincimiz ve serinliğimiz olsun… Hoşgeldiniz… Hoşgeldiniz… Şeref, onur verdiniz.

Bizler birbirimizin iyiliğini ve güzelliğini hem çok iyi bilir, hemde kalbimizde yer veririz ama; ben yinede özgeçimişimden kısaca bahsetmek istiyorum.

23 Ocak 1979 tarihinde Silivri’de doğdum. İlk, Orta ve Lise eğitimimi Silivri’de tamamladıktan sonra 1996 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesini kazandım. 2000 yılında mezun oldum. Hemen ardından askerlik görevimi yerine getirdim. 2002 yılında eğitimimin devamı için İngiltere’ye gittim. 2,5 yıl İngiltere’de uluslararası ticaret ve yönetim konusunda eğitim aldım. 2005 yılında Türkiye’ye kesin dönüş yaptım. Aynı yıl Fırat Plastik Kauçuk San. A.Ş.’de İhracat Bölge Müdürü olarak göreve başladım. 2008 yılında kendi isteğimle ayrıldım, şirketimi kurup ticari faaliyetlerimi yürütmeye başladım. 2011 yılında Mali Müşavir oldum. S.M. Mali Müşavir olarak büromda hizmet vermekteyim.

2009 yerel seçimlerinde partimizden meclis üyesi aday adayı olarak başladığım aktif siyasi hayatımda, 2010 yılından sonra ilçe yönetim kurulu üyeliği, ilçe saymanlığı, ilçe başkan yardımcılığı görevlerinde bulundum.

17 Mart 2012 yılında iki adayla girilen CHP Silivri İlçe Kongresinde CHP Silivri ilçe Başkanlığına aday oldum. 2012 yılında ilçe kongresinde yönetime aday olan arkadaşlarımızla beraber 2014 yerel seçimlerinde parti içinde üyelerimizle yapılan temayül yoklamasına girdik ve örgütümüzün desteği ile şahsımın liste başı olarak çıktığı seçimden sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Silivri Belediyesi meclis üyesi olarak görevimi icra ettim.

Evli ve 2 kız çocuğu babasıyım.

Değerli arkadaşlarım, partimiz ile yapmak istediklerimize bu konudaki düşüncelerimize geçmeden önce, devlet geleneğimizin en önemli temsilcileri, yurdumuzun en büyük güvencesi ordumuza suriyedeki harekatta başarılar dilerken, mücadelelerinin ülkemize ve bölge barışına katkı sağlamasını yürekten temenni ederim.

Ayrıca, çarpışmalar esnasında yaşamını yitiren Mehmetçiklerimize Allah’ tan rahmet, sonsuz yaşamlarında huzur ve mağfiret diliyorum…

Sevgili arkadaşlarım,

Partimizin önceden gelen inancını ve omurgasını bozmadan, dahada zenginleşmesini sağlayarak, siyasi üretimini çok daha genişleterek, parti içi işleyiş ve demokrasi taleplerini büyüterek hizmet etmek, genel prensibimiz olacaktır.

Ayrımsız, yabancısız… biri ve diğeri diye bahsedilmeyen…birbirini değerli ve önemli kılan bir yaklaşımı hayati sayacağız.

Cumhuriyet Halk Partisini evi bilen, ocağı sayan herkesi sevgiyle kucaklayacağız.

Bütün üyelerimizin eşit görev alma, sorumluluk üstlenme konusundaki hassasiyetimizi ortaya koymak adına, önseçim ve seçimli demokrasiyi, eğer bizlere görev verirseniz, hizmet süremiz boyunca cesaretle savunacağız…

Gençlerin performansı, kadınların zerafeti, üretimi, yoldaşlarımızın gayreti eksilmeyen umudumuz olacaktır.

Severek…Överek…Yücelterek…

Herkesin birbirini taşıyacağı, yorulmadan hedefe ulaşacağımız, özenli, kıymetli yol arkadaşlığı gönencemiz ve güvencemizdir.

Kıymetli arkadaşlarım ‘KÖKLERİ DERİNDE OLMAYAN, ASLA GÖKLERE ULAŞAMAZ…’ Silivri İlçe örgütünün geçmişi gururumuz, partimize önemli hizmetler yapmış büyüklerimiz övüncümüz, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk değişmez rehberimiz ve liderimiz olmaya devam edecektir.

Sizlerin öneri, eleştiri, fikri katkıları bize herzaman doğru yolu gösteren pusulamız olacaktır.

Ülkemizde özlenen ve beklenen aydınlık geleceğin inşası adına durmadan, yorulmadan çalışıp bu konuda irademizi ortaya koyacağız.

Güzel ilçemin, partimizin birliğini, beraberliğini, kardeşliğini sağlamaya, birbirimize sımsıkı tutunarak, gönülden sarılarak, aynı yolda yürümesini bilebildiğimizi, bunu başarabileceğimizi, bu fotoğrafı partimizden verebileceğimizi göstermenin kıymetli olduğunu düşünüyoruz.

Artık konuşmamın sonuna doğru yaklaşırken birkez daha gençlerimize dönmek istiyorum; çok kıymetli genç arkadaşlarım… sizlerin görev alma, ilçemin ve ülkemin geleceğine katkı sunma talepleriniz, bizim yönetimimizde emin olun hiçbir zaman karşılıksız kalmayacaktır.

Yapacak işi, söyleyecek sözü, yürüyecek yolu olan gençler, hadi… durmayın… yola çıkıyoruz… gelin yoldaşımız olun, gelin yokuşları aşalım, kalbimiz ve partimiz siz değerli gençlerimize ardına kadar açık.

Gelin özlediğiniz geleceği, hedeflediğiniz ülküleri, istediğiniz kardeşliği ve beraberliği el birliği ile gerçekleştirelim.

Gözlerinizden öpüyor, sizleri birlikte siyaset yapmaya davet ediyoruz.

Bilmelisinizki; tüm bunları siyaset yapar.

Siyasetinde en güzelini Cumhuriyet Halk Partisi yapar.

Kıymetli arkadaşlarım…

Değerli yoldaşlarım…

Pamuktan iplik,

İplikten kumaş,

Kumaştanda bilirsiniz ki elbise meydana gelir.

Biz bu tarlanın pamuğundan yapılan elbiseyi sırtımıza giydik ve Büyük ATATÜRK’ ün bizlere hedef gösterdiği altı oklu rozeti yakamıza taktık, heyecanla yürümeye başladık.

Şimdi hepinize içtenlikle soruyorum:

Kalpleri yormadan, yüzleri soldurmadan, sevgiyle, hoşgörüyle  yürüyeceğimiz bu yolda benimle yürümeye var mısınız?

Bende şahsıma gösterdiğiniz ilgi, verdiğiniz destek ile Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Başkanlığı’ na aday olduğumu huzurlarınızda açıklıyorum.

Çok teşekkür ediyorum. Buraya uzaktan yakından gelen herkese, bütün kardeşlerime, gönülden teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.

Yolumuz bir, beraber ve açık olsun.

Diyoruzki ; Herşey Birlikte, herşey sizlerle güzel…”dedi.

 

 

Kaynak: Editör: ABRAHAM YUCAL
Etiketler: MÜMÜN, KOÇOĞLU, ADAYLIĞINI, AÇIKLADI…Gazete, Silivri,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
MÜMÜN KOÇOĞLU ADAYLIĞINI AÇIKLADI…Gazete Silivri
MÜMÜN KOÇOĞLU ADAYLIĞINI AÇIKLADI…Gazete Silivri
MÜMÜN KOÇOĞLU ADAYLIĞINI AÇIKLADI…Gazete Silivri
MÜMÜN KOÇOĞLU ADAYLIĞINI AÇIKLADI…Gazete Silivri
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir arasina