301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
18 Şubat 2018 - Pazar 22:05
 
ODAK Okulları Sporcularından Büyük Başarı...Gazete Silivri
Silivri’de kurulduğu günden bugüne kadar gerek akademik gerekse de sportif anlamda birçok başarıya imza atan ODAK Okulları öğrencileri, son olarak İstanbul Okçuluk Turnuvası’nda hem bireysel hem de takım halinde birincilik madalyasını Silivri’ye getirdi.
Eğitim Haberi
ODAK Okulları Sporcularından Büyük Başarı...Gazete Silivri

“Eğitimin ODAK Noktası” sloganı ile Silivri’de bu öğretim yılında eğitim vermeye başlayan ODAK Okulları, öğrencileriyle birlikte kazanmış olduğu başarılar sonrasında adından sıkça söz ettirmeye başladı. Eğitimi bir bütün olarak kabul ederek akademik başarıların yanında sportif, kültürel ve sosyal başarılara da önem veren ODAK Okulları, hedeflerine ulaşarak ilk yıldan büyük başarılara imza atmaya başladı.

Son olarak İstanbul’da düzenlenen “İstanbul Okçuluk Turnuvası”nda 9-10 yaş kategorisinde ODAK Okulları öğrencileri Ata Efe BIYIKLI birinci olurken, Ata Efe Bıyıklı, Dora Terzioğlu ve Kuzey Yalım’dan oluşan takım da yine kendi yaş kategorilerinde birincilik madalyalarının sahibi oldular. Böylece birincilik madalyaları da hem bireysel olarak hem de takım olarak ODAK Okulları öğrencilerinin oldu.

“Öğrencilerimizi tebrik ederiz”

ODAK Okulları yöneticileri de öğrencilerinin almış olduğu bu başarı sonrasında bir açıklama yaparak “Çıktıkları ilk resmi turnuvada öğrencilerimizin derece almış olmaları bizler için ayrıca önem arz etmektedir. Başta çocuklarımız olmak üzere antrenörler Erol Türkekul, Emre Göçmen’e; SİOK Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Bıyıklı’ya ve tüm yöneticilerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Kaynak: Editör: ABRAHAM YUCAL
Etiketler: ODAK, Okulları, Sporcularından, Büyük, Başarı...Gazete, Silivri,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ODAK Okulları Sporcularından Büyük Başarı...Gazete Silivri
ODAK Okulları Sporcularından Büyük Başarı...Gazete Silivri
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir arasina