301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
03 Şubat 2018 - Cumartesi 16:49
 
Recep Akıncı Yeniden Aday...Gazete Silivri
Silivri Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Recep Akıncı, 10 Mart’ta yapılacak olan kongre öncesi tekrar aday olduğunu açıkladı.
Silivri Haberi
Recep Akıncı Yeniden Aday...Gazete Silivri

Silivri Öğretmen Evinde Basın Mensuplarıyla kahvaltı da biraraya gelen Recep Akıncı ve ekip arkadaşları, 10 Mart’ta yapılacak olan kongrede yeniden aday olduğunu açıkladı.

Silivri Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Recep Akıncı; 
 

“Bugün burada; ilki 2 Mart Cuma, eğer çoğunluk sağlanmazsa 10 Mart Cumartesi günü Mega Saray salonunda yapılacak Olağan Genel Kurulumuzda önümüzdeki 4 yıllık süreç için yeniden göreve talip olduğumuzu beyan etmek için toplandık. Siz değerli basın mensuplarımıza da, her zaman olduğu gibi bugün de bize göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyoruz. Geride bıraktığımız 4 yıllık süreçte dürüst, mütevazı, adaletli, tecrübeli bir yönetim anlayışı ile hiçbir ayrım yapmadan, üyelerimiz arasında sevgi ve saygıyı benimseyerek değerli esnafımızı en iyi şekilde temsil etmek için çaba gösterdik. Çoğu zaman kendimizden fedakârlık ederek sorunların çözümüne yönelik birçok çalışmalarda bulunarak üyelerimizin yanında olduk. Bize gösterilen güvene layık olmaya çalıştık. Gücümüzü bu güvenden alıyoruz, bu desteği her zaman yanımızda görmek istiyoruz.”

Görev sürecimiz boyunca; başta kaymakamlığımız, Silivri belediyemiz, Emniyet ve Bölge Trafik Müdürlüğümüz olmak üzere gerek Ulaştırma Koordinasyon Merkezi (UKAME), gerek Toplu Ulaşım Daire Başkanlığında esnafımızı en iyi şekilde temsil ederek, ilişkilerimizin gayet sıcak ve samimi biçimde olmasını sağladık. Tüm kurumlarımız ile gayet uyumlu şekilde çalıştık. Taleplerimizin büyük çoğunluğuna da karşılık bulduk. Sağ olsunlar, tüm kurumlarımız da bizlere hak ettiğimiz saygı ve değeri gösterdiler. Söz konusu toplu ulaşım olduğunda gündemimiz her zaman yoğun oluyor, yeri geldiğinde haftanın her günü İstanbul’a şahsım veya gerekirse üyelerimizle birlikte giderek yapılan düzenlemelerde fikirlerimizi beyan edip, taleplerimizi ileterek çalışmalara ortak oluyoruz. Gün geçmiyor ki karşımıza bir yenilik, bir mevzuat değişikliği çıkmasın. Bunda Silivri’mizin konumu, bölgemize doğru kayan kentleşme giderek artan nüfusumuz ve değişen teknoloji büyük rol oynamaktadır. Buna bağlı olarak halkın taleplerine karşın yapılan uygulama ve düzenlemelerde esnafımızın da çıkarlarını gözeterek bu düzenlemelerden esnafımızın zarar görmemesi adına çalışmalarda bulunuyoruz. Taraflar arasında köprü görevi görüyoruz. Çalışmalarına başlamış olduğumuz ve yeni dönemde sonuçlandıracağımız birçok işlerimiz var. Sizlere tanıtacağım yönetim ve denetim kurulu arkadaşlarımla, bundan sonra da esnafımıza en iyi şekilde hizmet etmenin, sorunları çözmenin gayreti içinde olacağız. Son olarak değerli esnafımızın 10 Mart Cumartesi günü yapılacak Olağan Genel Kurulumuza katılım göstermelerini diliyoruz. Diğer aday olan arkadaşımıza da başarılar dileyerek Genel Kurulumuzun bir demokrasi şöleni şeklinde geçmesini temenni ediyoruz” dedi.

Recep Akıncı'nın yönetim listesi şu şekilde oluştu; 

Yönetim Kurulu Asil Üyeler: 

Başkan Recep Akıncı 
Ercan Usta 
Serkan Gürsu 
Tamer Nalçakan 
Serdar Altınsoy 
Salih Güler 
Gürkan Ölçer 

 

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler 

 

Sami İbracık 
Cevat Türkel 
Kazim Can 
Haşim Nail Turfan 
Kerim Kuro 
Ahmet Burak Büber 
Cihan Güvenç 

 

Denetim Kurulu Asil Üyeler 

 

Coşkun Erkan 
Erdal Karabıyık 
Şenol Bulut 

 

Denetim Kurulu Yedek Üyeler 

 

Ercan Özcan 
Kadir Ulu 
Beyhan Özgür

Kaynak: Editör: ABRAHAM YUCAL
Etiketler: Recep, Akıncı, Yeniden, Aday...Gazete, Silivri,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Recep Akıncı Yeniden Aday...Gazete Silivri
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir arasina