301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
06 Aralık 2019 - Cuma 21:21
 
SAMİ BARLAS, LAF DEĞİL İŞ YAPIN!...Gazete Silivri
AK Parti Silivri ve İBB Meclis Üyesi Sami Barlas, Silivri Belediyesi Aralık Ayı Meclisi 2. oturumunda gündem dışı söz alarak konuşma gerçekleştirdi.
Siyaset Haberi
SAMİ BARLAS, LAF DEĞİL İŞ YAPIN!...Gazete Silivri

AK Parti Silivri ve İBB Meclis Üyesi Sami Barlas, Silivri Belediyesi Aralık Ayı Meclisi 2. oturumunda gündem dışı söz alarak konuşma gerçekleştirdi. CHP Meclis Üyelerini göreve davet eden Barlas, CHP Meclis Üyelerinin Silivri'nin sorunları ile alakaladar olmadıkları yönünde açıklamalar gerçekleştirdi. 

 

AK Parti Silivri ve İBB Meclis Üyesi Sami Barlas, CHP Silivri Belediye Meclis Üyelerinin 1. oturumunda konuşmalarına istinaden, Muhalefet olmayı beceremeyeceksiniz daha çok kaybedeceksiniz ve partizanlık yapmakla alakalı bizleri suçlamalarına cevap vereceğim." dedi. Ardından ise CHP Grubuna "kaybetmeye başladınız zaten!" diye sözüne devam ederek Mart 2019 tarihinde Karayollarıın Silivri TEM bağlantı yolu içerisindeki kavşak düzenlenmesi ile alakalı sorumluluğu tamamen İBB'ye verilen projeyi CHP grubuna hatırlattı.AK Parti Belediyeciliğinin tamamen hizmet odaklı olduğunu da belirten Barlas, Mart 2020 tarihinde Kuzey Marmara Otoyolu'nun da biteceğini belirten Barlas, trafiğin  ferahlaması adına bu projenin bir an önce bitmesi gerektiğini ve CHP Meclis Üyelerini bu proje üstünde de çalışmaya davet etti ve CHP Belediyecilik anlayışı ile bu projelerin şahsen bitemeyeceğini söyledi.

 

YAĞ VAR, UN VAR, ŞEKER VAR, HELVA YAPSANIZA...

 

Yağ var, Un var, Şeker var, Helva yapsana dizelerinde olduğu gibi inşallah CHP'li arkadaşlar Helvayı yapmayı başarabilir! diye de benzetmede bulundu. 2019 yılı AK Pati İBB bütçesi 65 iken, Ekrem İmamoğlu seçildikten sonra 2020 yılı bütçenin 35'e düştüğünü, buda CHP zbelediyeciliğinin Hizmet Fukaralığı olarak dile getirdi. 

 

 

CHP Meclis Üyelerinin su indirimine muhalefet etmelerine rağmen, Cumhur İttifakı Meclis Üyelerinin ortak karar alarak uyguladığı Su İndirimine, sanki kendi başarıları olmuş gibi SU İNDİRİMİ HAYIRLI OLSUN! diyecek kadar emek hırsızlığı yaptıklarını söyledi. Selimpaşa'da yapılacak olan battı çıktı projesinin de tamamlanması gerektiğini belirten Barlas, projenin takip edilmesini ve çalışmalara başlanmasınıda açıkladı. Son olarak da LAF DEĞİL İŞ YAPIN, SİLİVRİ KAZANSIN! diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: Editör: ABRAHAM YUCAL
Etiketler: SAMİ, BARLAS,, LAF, DEĞİL, İŞ, YAPIN!...Gazete, Silivri,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir arasina