301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
21 Temmuz 2017 - Cuma 22:08
 
Sel Korkunç, Showman'ler Komik...Abraham Yucal
Sel Korkunç, Showman'ler Komik...Abraham Yucal Köşe Yazarı Abraham Yucal Gazete Silivri Abraham Yucal www.gazetesilivri.com
Köşe Yazıları Haberi
Sel Korkunç, Showman'ler Komik...Abraham Yucal

Son yılların en büyük felaketini yaşadı Silivri...

Uzmanlar uyardı ancak kimse bu kadar kuvvetlisini beklemiyordu. 

Öyle bir rahmet yağdı ki Silivri'ye yer yerinden oynadı. Çanta Mahallesi, Gümüşyaka mahallesi ve Değirmenköy Mahallesi en fazla etkilenen bölgelerdi. Silivri'de o kadar sel olayı yaşanmasada yinede mazgallar taştı. 

Korkunç bir olaydı bence...

Ama bu olayların yanı sıra Komik olaylar da yaşandı...

Anlatmaya devam ediyorum birazdan o konuya da geleceğim...

Öyle bir felaketti ki insanların evleri sular altında kaldı, arabaları çamura battı, tarlalardaki mahsuller berbat oldu, hasta kardeşimiz son anda kurtarıldı ve birsürü olay...

Burada başta Silivri Kaymakamı Ali Partal, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Başkan Yardımcıları Bora Balcıoğlu ve Hasan Solak, Silivri Belediye Personelleri, İtfaiye ekipleri, İSKİ Ekipleri, CHP Silivri Belediyesi Meclis Üyeleri Zafer Bıyıklı ve Devrim Uzun, CHP Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil ve Yönetimi sabahın erken saatlerinden başlayıp gece sel bölgesinde madur olan vatandaşları konaklayacakları yerlere yerleştirilene kadar çalıştılar.

Heehhh şimdi gelelim komediye.....

Öğlenden sonra İstanbul Valisi Vasip Şahin ve Son dönemi olan Doktor, Mimar İBB Başkanı Kadir Topbaş Sel bölgesini ziyarete geldi. Bir de baktık AKParti'nin güzide başkanı Rıfat Kutlu, yönetiminden birkaç kişi ve birkaç meclis üyesi sanki sabahın erken saatlerinden beri madur vatandaşların yanındaymış gibi bilgi vermeye başlamazlar mı? Komedinin kralı bence. Esas komiği ise Vali Bey ve Son Dönemi olan İBB Başkanı gidince onlarda yine kayboldular. 

Yani sevgili Silivrililer uzun lafın kısası Silivri Belediye Başkanına reklam yapıyor diyenler ilk önce kendi reklam yapamamalarına baksınlar. Yaptıkları reklam başarısızlıkları zaten Bakan Bozdağ Silivri'ye geldiğinde görmelilerdi. 

AKParti Silivri İlçe Başkanı Rıfat Kutlu kalır mı, gider mi bilmem ama bence gitmeli...

Yanında sadece 1 veya 2 basın yayın organı kalmış, herkes ile kavgalı ya da küskün, parti içerisinde var olan ayrım falan filan...

Benim AKParti ile bir sıkıntım yok, tamamen AKParti Silivri içerisinde yer alan birkaç isimle problemim var. Bence yapısal anlamda büyük bir değişim olmadan parti içerisinde 2019 yılında 2. Parti çıkması bile imkansız gibi duruyor. 

SON SÖZ

Pinokyo Masala İsmini vermiş olabilir ama GEPPETTO Usta olmasa öyle bir masal da olmazdı... 

Kaynak: Editör: ABRAHAM YUCAL
Etiketler: Sel, Korkunç,, Showman'ler, Komik...Abraham, Yucal,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir arasina