301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
10 Eylül 2019 - Salı 17:40
 
SİLİVRİ'DE İYİ OLMAYAN GECE...Gazete Silivri
9 Eylül akşamı Silivri siyasetinin önemli isimlerinin yaşadıkları problem Silivri ve Ülke gündemine adeta damga vurdu.
Gündem Haberi
SİLİVRİ'DE İYİ OLMAYAN GECE...Gazete Silivri

Olay,akşam saat 22:00 sıralarında meydana geldi.İYİ Parti Belediye meclis üyesi Ümit  Seçkin,partisinin ilçe başkanı Ozan Ersaraç ve babası Alptekin Ersaraç tarafından darp edildiğini iddia ederek Silivri Devlet Hastanesi aciline müracaat etti.Seçkin,gerekli tetkikleri yapılarak 2 saat gözlem altında bekletildi.

 

 

İYİ Parti Silivri Belediye Meclis Üyesi Ümit Seçkin daha hastanedeyken, yanında yer alan bazı yöneticiler arasında problem yaşandı. Meclis Üyeleri Ümit Seçkin'i ziyarete gelen yöneticileri Varol Karadeniz ve Mücahit Çelik arasında problem yaşandı. Meclis Üyesi seçkin'in yanında yer alan Varol Karadeniz, ziyarete gelen Mücahit Çelik ve diğer isimleri odadan çıkartmaya çalışınca Mücahit Çelik tarafından şiddete mağruz kaldı. Hastane çıkışında da devam eden tartışmayı polis ve jandarma ekipleri araya girerek sakinleştirdi. 

Hastane çıkışı açıklama yapan Seçkin “Maalesef ki İYİ Parti ilçe başkanı Ozan Ersaraç’ın ikamet ettiği yazlığında meydana geldi.Beni bir takım konuları görüşmek üzere davet ettiler babası aracılığıyla konuları konuşurken babası kendisinin bir takım soruları yönlendirebileceğini ,benim orada bir söz sahibi olmadığımı ifade ettikten sonra yumruk atmaya başladı.Yumruk atmaya başladıktan sonra ben ne olduğunu anlayamadan içeri girip silahını aldı.O esnada da ben çıkmak istedim o ortamdan.Fakat Ozan Ersaraç beni tutarak “Hayır çıkamazsın ,burada duracaksın ”dedi.Babası gelirken beni bırakarak “hadi şimdi git” dedi.Babası da arkadan saldırarak tekrar yumruk atmaya devam etti.Kapıdan çıkmak isterken tekrar arkamdan gelip yumruk attılar.Tomografim çekildi.Yüzümün çeşitli yerlerinde zedelenmeler var.Arka tarafımda baş ağrım devam ediyor.Mide bulantısı ve baş dönmesi var.Yaklaşık 2 saattir müşahededeyim. Arabama binmeye çalışırken arkamdan Ozan Ersaraç’la babası koşturmaya devam ediyorlardı. Şikâyetçi oldum”dedi.

Kaynak: Editör: ABRAHAM YUCAL
Etiketler: SİLİVRİ'DE, İYİ, OLMAYAN, GECE...Gazete, Silivri,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir arasina