301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Haziran 2017 - Cuma 01:31
 
Silivri'de Yaz Okulu Keyfi...Gazete Silivri
Finlandiya Eğitim Modeli’ni başarı ile uygulayan Çizgi Koleji, 4-14 yaş aralığında tüm çocuklar için akademik ve sportif bir müfredatla hazırladığı yaz okulu programını ücretsiz kampanya ile taçlandırdı.
Eğitim Haberi
Silivri'de Yaz Okulu Keyfi...Gazete Silivri

Silivri’mizde eğitim ve öğretimde başarılı bir grafiği bulunan ÇİZGİ KOLEJİ tüm dünyada öne çıkan Finlandiya Eğitim Modeli’ni başarı ile uyguluyor. Finlandiya eğitim sisteminde, mühendislik atölyesi, akıl oyunları atölyesi, işitsel sanatlar atölyesi gibi bünyesinde bulunan laboratuarlarda “yaparak ve yaşayarak” öğrenme modeli uygulanırken, çocuklar eğlenerek öğrenmenin keyfini yaşarlar.

ÇİZGİ KOLEJİ, eğitim yılını başarı ile tamamlayan 4-14 yaş aralığında SİLİVRİ’deki tüm çocukların yeni dönemlerine enerji toplamaları, öğrenmeye ara vermemeleri için kendi uzman ve deneyimli eğitmenleri ile YAZ OKULU programına kayıtlarını başlattı.

2 dönem halinde ve okulun kendi bünyesinde sürdürülecek programda, çocuklar tek bir kurs yerine dolu dolu, unutulmaz bir yaz dönemi geçirecekler ve Yüzme - Yabancı Dil - Akıl oyunları - Tenis - Binicilik - Okçuluk - Müzik - Voleybol - Golf - Basketbol - Güzel Sanatlar eğitim programlarının tümünden faydalanacaklar.

ÇİZGİ KOLEJİ, devlet teşvikinden yararlanılabilen okullarına yeni kayıt yaptıran ve kayıt yenileyen tüm öğrencilerine yaz programının ücretsiz verileceğini duyurdu. Program hakkında bilgi almak ve diğer sorularınız için 0212-727 79 00 numaralı telefondan irtibat sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Editör: ABRAHAM YUCAL
Etiketler: Silivri'de, Yaz, Okulu, Keyfi...Gazete, Silivri,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir arasina