301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Ocak 2018 - Salı 09:47
 
Silivri Odak Ortaokulu Fark Yaratıyor...Gazete Silivri
Ortaokullar arası Bilgi ve Kültür yarışması Finaline kalan okullar dereceleriyle okullarına geri döndüler. Yarışmada, Özel Silivri Odak Ortaokulu ve Silivri Ortaokulu aynı puanı alarak yarışmanın şampiyonu oldu.
Eğitim Haberi
Silivri Odak Ortaokulu Fark Yaratıyor...Gazete Silivri

Ortaokullar Arası Bilgi ve Kültür Yarışmasının Finali Ertuğrul Gazi Ortaokulunun konferans salonunda yapıldı. Yarışma finaline İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Mehmet Şen ve Osman Kesici, jüriler, okul müdürleri, okul müdür yardımcıları, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Finalde yarışan okullarımız; Özel Silivri Odak Ortaokulu, Silivri Ortaokulu, Çağrıbey Ortaokulu,75.Yıl Cumhuriyet Ortaokulu ve Değirmenköy Atatürk Ortaokulu oldu. Öğretmen ve öğrencilerin heyecanla izlediği yarışmada, okullar başa baş gitti.

 

Final yarışmasında heyecan dolu anların ardından sıralama şu şekilde netleşti; Özel Silivri Odak Ortaokulu ve Silivri Ortaokulu aynı puanı alarak yarışmanın 1.si oldu. Çağrıbey Ortaokulu yarışmanın 2.si,75.Yıl Cumhuriyet Ortaokulu ve Değirmenköy Atatürk Ortaokulu aynı puanı alarak yarışmanın 3.sü oldu. İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Şen yarışmaya katılan tüm öğrencileri ve onların değerli öğretmenlerini tebrik etti. Yarışmaya katılım sağlayan öğrencilere hediyeleri takdim edildi.

Kaynak: (SHA) - Silivri Haber Ajansı Editör: ABRAHAM YUCAL
Etiketler: Silivri, Odak, Ortaokulu, Fark, Yaratıyor...Gazete, Silivri,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Silivri Odak Ortaokulu Fark Yaratıyor...Gazete Silivri
Silivri Odak Ortaokulu Fark Yaratıyor...Gazete Silivri
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir arasina