301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
13 Ocak 2020 - Pazartesi 22:10
 
SİLİVRİ'YE KAR GELİYOR...Gazete Silivri
Yumuşak geçen kış önümüzdeki hafta kara kışa dönecek. Meteoroloji uzmanları İstanbul için beklenen haberi verdi. Kar yağışı 20 Ocak'ta geliyor ve kısa da sürmeyecek dendi.
Silivri Haberi
SİLİVRİ'YE KAR GELİYOR...Gazete Silivri

İstanbul  bu sene kar yağışından nasibini alamamıştı. Meteoroloji uzmanları sevindiren haberi verdi. Küresel tahmin sistemlerinde yer alan verilere göre 20 Ocak’tan itibaren İstanbul’u da içine alan bir soğuk hava dalgası yurda giriş yapacak. Hava sıcaklıkları hızla düşecek. Bu kez İstanbul'da kardan fazlasıyla nasiplenecek. Tahminlere göre 20 Ocak’tan itibaren düşüşe geçecek olan sıcaklıklar İstanbul’da yaklaşık 10 derecelik bir fark oluşturacak. Soğuklara kar yağışının da eklenmesi bekleniyor.

 

 

Yurda giriş yapacak olan soğuk hava dalgasının yaklaşık 10 gün boyunca etkisini sürdürmesi bekleniyor. 23-24 Ocak’ta soğuk hava dalgası zirve noktasını yaşayacak. Geçen hafta yurdu etkileyen kar yağışı haftasonunda etkisin kaybetmişti. Meteorolojiden yeni haftaya ilişkin gelen son hava durumu tahminine göre kar geri dönüş yapıyor. Perşembe günü iç bölgelerde sulu kar yağışı başlayacak. Cuma günü de sulu kar yerini kar yağışına bırakacak. Hava sıcaklığında perşembe gününe kadar çok önemli bir değişiklik beklenmiyor. 


Silivri Haber Ajansı

Kaynak: Editör: ABRAHAM YUCAL
Etiketler: SİLİVRİ'YE, KAR, GELİYOR...Gazete, Silivri,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir arasina