301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
04 Kasım 2016 - Cuma 12:17
 
SİLİVRİ BELEDİYE BAŞKANI ÖZCAN IŞIKLAR;"YENİDEN ADAYIM!"
Geçtiğimiz günlerde Gazete Silivri’ye gündem belirleyen açıklamalarda bulunan Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, önümüzdeki yıllarda gerçekleşecek olan Yerel ve Mahalli seçimlerinde Aday olacağını açıkladı.
Silivri Haberi
SİLİVRİ BELEDİYE BAŞKANI ÖZCAN IŞIKLAR;

Geçtiğimiz günlerde Gazete Silivri’ye gündem belirleyen açıklamalarda bulunan Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, önümüzdeki yıllarda gerçekleşecek olan Yerel ve Mahalli seçimlerinde Aday olacağını açıkladı.

Projelerin devamı ve selameti açısından Aday olacağını belirten Işıklar, olası erken seçimler ile alakalı da konuştu. Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar;” Son gelinen noktada bakıyorum, Anayasa değişikli olması lazım Yerel Seçimlerin olması için. Anlaşılan o ki, Anayasa değişikliği paketi gelecek gibi görünmekte. Şuanda 2019’da yapılacak 3 seçim birden görünüyor. Yerel, Genel ve Cumhurbaşkanlığı. Bunların 3’ünün birden aynı zamanda olması mümkün değil. O zaman ya Geneli ileri alacaklar, ya da Yerel seçimleri geriye çekecekler. Yerel seçimlerin erkene alınmayacağını ve Genel seçimlerin geriye alınacağını düşünüyorum. Erkene alınırsa da yerel seçimler, mutlu oluruz. 2017 Ekim ya da 2018 Mart’ında olacağını düşünüyorum. 14-15 ay gibi bir sürenin de bize yeteceğini düşünüyorum. Zaten projelerimize de başladık.”

Gazete Silivri İmtiyaz Sahibi Abraham Yucal’ın;”Başkanım tekrardan Aday olacakmısınız?” sorusuna ise Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar; "Ben tekrar Adayım. Bunu da ilk defa Gazete Silivri’ye söylüyorum. Beni tekrar Aday olmayacakmış gibi görmeye çalışan varsa da ona göre hesabını yapsınlar. Benimle yarışacaklarını herkes bilsin. Buradan Ak Partili Aday Adayı olacaklara da söylüyorum. Neden Aday olduğumu da söyleyeyim. Bu projelerin devam etmesi için, bu projenin selameti açısından Silivri’nin bir merkez olabilmesi için Adayım. Çok istemememe rağmen bir vicdani ve vatani bir düşünce haline geldi. Aday olduğum zaman da seçimi büyük bir oy ile alacağıma da eminim. Bundan hiç şüphem yok." Şeklinde konuştu. 

Kaynak: Editör: ABRAHAM YUCAL
Etiketler: Geçtiğimiz, günlerde, Gazete, Silivri’ye, gündem, belirleyen, açıklamalarda, bul
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir arasina