301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
22 Kasım 2019 - Cuma 00:24
 
TAYLAN GÜRASLAN'DAN BASIN AÇIKLAMASI...Gazete Silivri
Silivrispor Kulübü Başkanı Taylan Güraslan Silivri Stadının yıkımı ile ilgili dolaşan dedikodular ile alakalı bir basın açıklaması yayımladı.
Spor Haberi
TAYLAN GÜRASLAN'DAN BASIN AÇIKLAMASI...Gazete Silivri

Silivrispor Kulübü Başkanı Taylan Güraslan Silivri Stadının yıkımı ile ilgili dolaşan dedikodular  ile alakalı bir basın açıklaması yayımladı. "Unutmayın ki Ben ve Değerli Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarım Silivrispor’umuzun menfaati olan herşeyin yanında ve zararına olan herşeyin karşısındayız." şeklinde konuşan Güraslan'ın basın açıklaması şu şekilde oluştu;

 

 

"Değerli Silivri’liler ve  Kıymetli Silivrispor’lular ; Sosyal Medya da  dolaşan bilgi kirliliğinden dolayı bu açıklamayı yapma ihtiyacı duydum.Çok Kıymetli  Kaymakamımız Sayın  Ali PARTAL ve Silivrispor için ter dökmüş Mabedimizde  Formasını  giymiş Belediye Başkanımız Sayın Volkan YILMAZ , özellikle Benim ve Yönetimimin  Stadımızla  ilgili bugüne kadar kendileri ile Koordineli  bir şekilde nasıl sorumluluk alarak büyük bir özveri ile çalıştığımızı çok iyi bilirler. Daha henüz kesinleşen birşey yokken sosyal medyada çıkan bu yanlış bilgi akışına bir son vermeliyiz. Unutmayın ki Ben ve Değerli Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarım Silivrispor’umuzun menfaati olan herşeyin yanında ve zararına olan herşeyin karşısındayız. Sonuna kadar her platformda hakkını savunup Kulübümüz için en doğru en güzel kararın verilmesini sağlayacağımızdan hiçbir SİLİVRİSPOR taraftarının şüphesi olmasın. KALBİ SAMİMİ  SİLİVRİSPOR SEVDASIYLA ATANLARA SELAM OLSUN..."
 

 

Taylan GÜRASLAN 
 

Silivrispor Kulüp Başkanı

Kaynak: Editör: ABRAHAM YUCAL
Etiketler: TAYLAN, GÜRASLAN'DAN, BASIN, AÇIKLAMASI...Gazete, Silivri,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir arasina