301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
19 Kasım 2019 - Salı 21:09
 
YALÇIN'DAN YILDIRIM TEPKİ...Gazete Silivri
MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın, bugün basın toplantısı düzenlkeyen CHP'li Abdullah Yıldırım'ın sözlerine YILDIRIM tepki geldi.
Siyaset Haberi
YALÇIN'DAN YILDIRIM TEPKİ...Gazete Silivri

MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın, CHP İlçe Başkan Adayı Abdullah Yıldırım'ın sözlerine ilişkin açıklama gerçekleştirdi. 

 

MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın;

 

"Abdullah Yıldırım’ın partimiz ile ilgili açıklamaları vahim bir hatadır. Sosyal demokrat olduğunu iddia eden bir partinin ilçe başkanlığına aday olan bir kişinin siyasi kadrolaşmayı normal görmesini, hatta siyasi nedenlerle belediye çalışanlarının işten çıkarılmamasını “kadro yokluğuna” bağlayarak eleştirmesini, büyük bir şaşkınlıkla izlemekteyim. Belediye çalışanlarının işten çıkarılmamasını eleştiren bir zihniyetin bir partiyi yönetmeye aday olması durumun vahametini daha da arttırmaktadır.

 

Milliyetçi Hareket Partisinin belediyeyi yönetmeye muktedir olduğu, halkımız tarafından 31 Mart seçimlerindeki tercihleri ile tescillenmiştir. 10 yıldır belediyeyi yönetemeyen CHP zihniyetidir. Belediye çalışanlarını CHP’li olarak etiketlemek hiçbir siyasinin haddi değildir. Herkes gibi belediye çalışanları da evine ekmek götürmek derdindedir. Bu nedenle de Belediye Başkanımız Sayın Volkan Yılmaz seçim çalışmalarında seçimi kazandığı taktirde belediye kadrolarında liyakata dayalı bir yönetim anlayışı izleyeceğini, işini yapan kimsenin işine son vermeyeceğini söylemiştir. Başkanımız sözünün gereğini yerine getirmekten başka bir şey yapmamıştır. Sayın Abdullah Yıldırım, seçimden önce verilen sözlerin seçimden sonra tutulmamasına alışık olacak ki, vahim bir hataya düşerek bu tür açıklamalarda bulunmuştur. Kendi partisinin üyelerinin de bu açıklamaları desteklemeyeceğini düşünerek bundan sonra yapacağı açıklamaları partimiz üzerinden değil de kendi partisine yönelik vaatleri üzerinden yapmasını kendisine tavsiye ediyorum. Hem bu tür vahim hatalara düşmemiş olur, hem de partisine az da olsa faydası dokunur."

Kaynak: Editör: ABRAHAM YUCAL
Etiketler: YALÇIN'DAN, YILDIRIM, TEPKİ...Gazete, Silivri,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir arasina