301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
16 Temmuz 2019 - Salı 14:34
 
YUNUS EMRE YAŞAR, ARMA KALICIDIR!...Gazete Silivri
Silivrispor'a uzun yıllar kaptanlık yapan ve Silivrispor yönetim Kurulu tarafından bu yıl sözleşme yenilenmeyerek takımdan ayrılan Yunus Emre Yaşar bir açıklama gerçekleştirdi.
Spor Haberi
YUNUS EMRE YAŞAR, ARMA KALICIDIR!...Gazete Silivri

Silivrispor'a uzun yıllar kaptanlık yapan ve Silivrispor yönetim Kurulu tarafından bu yıl sözleşme yenilenmeyerek takımdan ayrılan Yunus Emre Yaşar bir açıklama gerçekleştirdi. 

 

Yunus Emre Yaşar açıklamasında şunları söyledi; " Sevgili Silivrispor Ailem ; 

 

25.11.1999 yılında tanıştım bu kutsal formayla. İlk başladığım günden bugüne kadar aynı heyecanla aynı arzuyla aynı istekle taşıdım bu armayı göğsümde. Kendime ve kulübüme karşı her zaman dürüst oldum bundan sonrada dürüst olmaya devam edeceğim. Burası benim evim,ailem. Çok güzel insanlarla tanıştım çok güzel dostluklar kurdum. Bu kulüpte yıllarım geçti büyüdüm,evlendim ve çocuğum doğdu. Bu kulüpte oynarken en sevdiğim insanları kaybettim. Büyük mutlulukları ve acıları hep beraber yaşadık. Silivrisporu her zaman evim olarak göreceğim. Bu ailenin önemli bir parçası olmak benim için gurur kaynağıdır. Futbolun içinde her zaman bitiş ve başlangıçlar vardır. Sözleşmem bitmiş olmasına rağmen kulübüme olan saygımdan dolayı herhangi bir kulüple görüşme yapmadım sabırla kendi kulübümden çağrılmayı bekledim . Kulüp sekreterinden gelen telefonla günler sonra davet edildim. Yeni yönetim kurulundan 3 yönetici ile yaptığımız kısa görüşmede aldıkları karar doğrultusunda benimle çalışmak istemediklerini öğrendim. Kendilerine teşekkür ederek ve başarılar dileyerek kulübümden ayrıldım. Çok güzel duygularla ayrılıyorum. Oyuncular gider oyuncular gelir. İlk A takım maçına çıktığımda kulübümüz 1. amatör kümedeydi şükürler olsun ki 3.ligde kulübüme veda ediyorum. Her kategorisinde kaptanlık yapmanın her kategorisinde şampiyonluk yaşamanın gururuyla ayrılıyorum. Her zaman kulübümün destekçisi olacağım. Umarım yeni gelen futbolcu kardeşlerimizde bizden devraldıkları Silivrispor bayrağını layıkıyla dalgalandırırlar. Başkanlar,teknik direktörler ve oyuncular geçicidir yanlızca arma kalıcıdır.

Vedalar zordur insanın evinden yuvasından kopması bir o kadar daha zordur. ALLAH'A şükürler olsun ki bana böyle bir veda nasip etti alnım ak başım dik. Büyük duygu yoğunluğu içerisinde yazıyorum bu cümleleri. Maddi manevi sahip olduğum herşeyi Silivrispora borçluyum. Tüm hayatımı burada geçirdikten sonra hoşçakalın demek inanın çok zor. Çok değerli Silivrispor taraftarına ve çok değerli Silivri halkına yıllardır şahsıma gösterdikleri sevgi ve saygıdan dolayı çok ama çok teşekkür ediyorum. Sizleri çok özleyeceğim. Her zaman aklımda,kalbimde ve dualarımda olacaksınız.

 

Burada geçirdiğim senelerde beraber olduğum kader birliği yaptığım sohbetim muhabbetim olan herkese hakkımı sonuna kadar helal ediyorum sizlerde hakkınızı helal edin. Hepinizi çok seviyorum.

 

Silivrispor kulübüne de yeni sezonda başarılar diliyorum bütün güzellikler sizinle olsun.

 

YUNUS EMRE YAŞAR

Kaynak: Editör: ABRAHAM YUCAL
Etiketler: YUNUS, EMRE, YAŞAR,, ARMA, KALICIDIR!...Gazete, Silivri,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir arasina