301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Künyemiz

                            

 Kurucu ve Sahibi
İBRAHİM YUCAL

ibrahimyucal@hotmail.com

Genel Yayın Yönetmeni
İBRAHİM YUCAL

ibrahimyucal@hotmail.com
0553 785 17 19

Hukuk Danışmanı

Samet Ahlatçı

 Haber Koordinatörü
AYGÜLYUCAL
gazetesilivri@hotmail.com


Yayın Danışmanı

İBRAHİM YUCAL
ibrahimyucal@otmail.com
0553 785 17 19

 

Haber ve Reklam  için : 0553 785 17 19 

İçerik Sağlayıcı, Yönetim Yeri ve Tebligat Adresi:  

Mimarsinan Mahallesi, İnönü Caddesi, Külçür Apartmanı 45/1  Silivri/İstanbul

Reklam Tasarım Gazete Silivri

Yer ve Servis sağlayıcı webaksiyon

Rabia Hatun Sk., 43300 Tavşanlı/Kütahya, Türkiye

Y.S.F. Belge No: YS-331 (2014-04-04) (Türk Telekomünikasyon Kurumu) YAZILIM & SİSTEM GELİŞTİRME HABER-SİSTEMİ İLETİŞİM MAİL gazetesilivri@hotmail.com  

UYARI: Sitemizde yayınlanan tüm haberler ve bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetesilivri.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Köşe Yazarlarının sorumluluğu kendilerine aittir.

gazetesilivri.com Basın-Yayın Meslek İlkelerine Uymaya Söz Vermiştir

Haklarınızın ihlal edildiğini veya T.C. yasalarına aykırı içerik olduğunu düşünüyorsanız  iletişim linki üzerinden bilgi veriniz.

Yasal Uyarı

Gazete Silivri tarafından üretilen ve www.gazetesilivri.com adresinde yayınlanan yazılı ve görüntülü haberlerin ve fotoğrafların tüm hakları saklıdır. Gazete Silivri'nin onayı olmadan, fotoğraflarının kullanılması, haberin tamamının veya bir kısmının kopyalanması, izinsiz kullanması yasaktır. 

Telif Hakkı

Gazete Silivri'nin ürettiği tüm haberlerin hakları saklıdır. Gazete Silivri'nin önceden yazılı onayı olmadan, Gazete Silivri'nin haber içeriğinin ve fotoğraflarının kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır. 

Kaynak gösterilerek dahi Abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz

Yeni Basın Kanunu'nun İlgili Hükümleri:

TBMM'de 9 Haziran 2004 tarihinde kabul edilen 5187 sayılı Basın Kanunu, yukarıda söz edilen yasaklara uymayanlara ağır cezalar getirmektedir. Basın Kanunu'nun “Yeniden Yayım”a ilişkin yasak ve bu yasaklara uymayanlar için öngörülen cezaları düzenleyen 24. Maddesi şöyledir: MADDE 24. - Bir süreli yayında yayımlanmış haber, yazı ve resimleri kaynak göstermeksizin yeniden yayımlayanlar beşmilyar liradan onmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar. Bu eserleri, yeniden yayım hakkı saklı tutulmuş olmasına rağmen, süreli yayın sahibinin izni olmadan yeniden yayımlayanlar yirmimilyar liradan kırkmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar." Ayrıca Basın Kanunu'nun 27. maddesi ile "Basılmış eserler yoluyla işlenen veya bu Kanunda öngörülen diğer suçlara ilişkin davalar acele işlerden sayılır" hükmü getirilmiştir.Yapılan işlem Türk Ceza Kanunu md-243/1 ve "Bir bilişim sisteminin bütününe veya bir kısmına, hukuka aykırı olarak giren ve orada kalmaya devam eden kimseye bir yılda kadar hapis veya adli para cezası verilir." Uyarınca ayrıca suç oluşturmaktadır. 

Gazete Silivri İstanbul Yerel Gazeteciler Derneği (İYGAD) üyesidir.

 

Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir arasina